Magazin

Gizem Karaca Nişanlandı!

Gizem Karaca Nişanlandı!

Oyuncu Gizem Karaca 1,5 yıldır birlikte olduğu iş adamı Kemal Ekmekçi ile nişanlandı.

Gizem Karaca ve Kemal Ekmekçi çifti evlilik yolunda ilk ciddi adımı atarak nişanlandı. Yeniköy'de bir mekanda düzenlenen törene çiftin ailesi ve yakın dostları katıldı. Nişandan renkli fotoğraflar sosyal medyada yayınlandı.Gizem Karaca, geçtiğimiz yaz Kemal Ekmekçi'den evlilik teklifi almış ve "Evet" yanıtını vermişti. Çiftin kız isteme töreni de gündeme oturmuş, Karaca'nın söz gecesi ile ilgili tuzlu kahveyi hazırlama anı ve kahveye karabiber atması, yüzüklerin takılması ve söz hatırası fotoğraf çekimleri gibi tüm anlar oyuncunun Instagram fan sayfası tarafında sosyal medyada paylaşılmıştı.KEMAL EKMEKÇİ KİMDİR?

İsmini Gizem Karaca ile yaşadığı beraberlikle duyuran Kemal Ekmekçi, aslen Rizelidir ancak İzmir’de yaşamını sürdürmektedir. Başarılı bir işletmeci ve iş adamı olan Kemal Ekmekçi, yaklaşık 2 yıldır beraber olduğu Gizem Karaca ile çekilmiş fotoğraflarını sık sık Instagram hesabından paylaşıyor.

Yayın tarihi: 09.05.2017
3775
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.