Magazin

Gisele Musti'yle eğlendi

Gisele Musti'yle eğlendi

Brezilyalı ünlü manken Gisele Bundchen, Vogue gözlüklerinin yeni yüzü oldu.

Ünlü mankenin fotoları sağda

Bundchen'in yer aldığı reklam kampanyası New York'ta düzenlenen partiyle dünya basınına tanıtıldı ve Kelebek olarak biz de Gisele'le New York'ta bir araya geldik. Partide neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Gisele Bundchen, Mustafa Sandal'ın Aya Benzer şarkısı eşliğinde de dans etti.

Victoria's Secret, Louis Vuitton gibi ünlü markalarla çalışan Brezilyalı manken Gisele Bundchen, İtalyan Luxottica Group'a bağlı olan Vogue gözlüklerinin yeni yüzü oldu. Gisele Bundchen'in yer aldığı ve "Gisele Plays with Vogue" adını taşıyan Vogue gözlüklerinin 2006 ilkbahar-yaz reklam kampanyası, dünya basınına New York'ta tanıtıldı ve Kelebek olarak biz de Gisele'i yakın takibe aldık.

Gisele Bundchen, gazetecilerle ilk olarak Hotel Gansevoort'ta bir araya geldi. Doğal ve neşeli tavırlarıyla dikkat çeken Bundchen, yakın arkadaşlarıyla yemekte buluşmuş gibi rahattı. Öğle yemeğinden sonra herkese teşekkür eden ünlü manken, "Akşam görüşürüz" demeyi de ihmal etmedi.

HAYRANLARI KUYRUK OLUŞTURDU
Biz de Gisele'i dinledik ve ünlü mankenle bir kez daha buluşmak için bu kez Vogue gözlüklerinin yeni reklam kampanyası partisinin yapıldığı Eyebeam Atelier'nin yolunu tuttuk.

Saat 19.00'da başlayan partinin girişinde içeri girmek ve ünlü mankeni yakından görmek isteyenlerin oluşturduğu kuyruk dikkat çekiciydi. Eyebeam Atelier'nin içine girmeyi başaran konukların dikkatini çeken ise Vogue marka gözlükler takmış ve çıplak vücutları renkli simlerle kaplı ve erkek mankenlerdi.

Sahnenin arkasındaki dev ekranda Gisele'li reklam kampanyası ve kampanya çekiminin perde arkası görüntüleri ekrana geldi.

Partinin yıldızı Gisele Bundchen, Eyebeam Atelier'ye saat 20.30'da geldi ve tüm gözler de anında ünlü mankene çevrildi. Sahneye çıkıp konuklara merhaba diyen Bundchen, daha sonra bir köşeye çekilip içkisini yudumladı ve kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen davetlileri de geri çevirmedi. Dj'in çaldığı dans şarkılarına dayanamayan ünlü manken, Mustafa Sandal'ın Aya Benzer şarkısı eşliğinde de dans etti.

Leonardo'yu unuttu
26 yaşındaki Brezilyalı manken Gisele Bundchen, 14 yaşından beri mankenlik ve fotomodellik yapıyor. Birçok ünlü markayla çalışan Bundchen, dünyanın en güzel kadınlarından biri olarak gösteriliyor. 2004 yılında "Taxi" adlı filmde oynayan Bundchen, oyuncu Leonardo DiCaprio'yla da uzun süre birlikte olmuştu. DiCaprio'dan geçtiğimiz yıl ayrılan Bundchen, şu sıralar sörfçü Kelly Slater'la birlikte.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.03.2006
462
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.