Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Gere, Japon Başbakanı ile dans ederse...

Gere, Japon Başbakanı ile dans ederse...

Başrolünü üstlendiği Shall We Dance? adlı filmin tanıtımı için Japonya'da bulunan aktör Richard Gere, Başbakan Junichiro Koizumi ile dans etti.

Japonya Başbakanı Junichiro Koizumi, başkent Tokyo'da bulunan ABD'li aktör Richard Gere ile başbakanlıkta dans etti. Son filminin reklamı için ülkede bulunan Gere, Koizumi'nin dans teklifini kabul etti, ancak "Ben erkek olurum" iadesini kullandı.

"Onur duydum"
Başbakanlık bürosunda birkaç dakika dans eden ikili, daha sonra Koizumi'nin sevdiği filmlerden konuştu. 55 yaşındaki Gere, Koizumi'nin "hoş ve doğal' olduğunu belirterek, "Başbakanla geçirdiğim dakikalar benim için büyük bir onur" dedi.

İlk vukuatı değil
Aktöre bol övgü yağdıran Koizumi ise "Muhteşem bir insan, muhteşem bir aktör. Harika biri" diye konuştu. Koizumi, daha önce de Japonya'yı ziyaret eden Tom Cruise ile Elvis Presley'in "I Want You, I Need You, I Love You" adlışarkısına düet yapmıştı.
Yayın tarihi: 29.03.2005
398
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.