Magazin

Genç sevgilili ünlüler isyan etti

Genç sevgilili ünlüler isyan etti

Kendinden yaşça küçük sevgilileri olan ve bu yüzden de eleştirilen sanat dünyasının ünlüleri isyan etti. Kadınlara haksızlık yapıldığının altını çizen Nurseli İdiz, "Bizleri ikinci sınıf vatandaş yerine koyuyorlar" dedi.

Söz sırası kendinden yaşça küçük sevgilileri olan ve bu yüzden de eleştirilen sanat dünyasının ünlülerinde. Kadınlara haksızlık yapıldığının altını çizen Nurseli İdiz, "Bizleri ikinci sınıf vatandaş yerine koyuyorlar" dedi.

Nurseli İdiz: Birbirimizi tamamlıyoruz
Kadınlar nedense bu anlamda ikinci sınıf vatandaş yerine koyuluyor. Ama bu sadece Türkiye'de değil, dünyada da böyle. Erkekler değil de, kadınların yaşça küçük sevgilisi olması hep tartışılmıştır. İlişkiyi nüfus kağıdıyla mı yaşayacağım, kadınlara haksızlık yapılıyor. Biz, Fatih ile birbirimizi tamamlıyoruz. Bizim mutluluğumuz önemli. Gerisi önemli değil.

Seda Sayan: Anormal değil
"Ben sevdiğim insanla beraber oluyorum. Sevdiğim insanla flört ediyorum, evleniyorum. Nihat benden 10 yaş küçük. Bu durum bana anormal gelmiyor. Dolayısıyla da kriterize edemiyorum. Sevdim mi sevdim! Bunun neyini sorgulayayım.
Yayın tarihi: 11.10.2006
697
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.