Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Genç kızları "layt" kesmiyor

Genç kızları "layt" kesmiyor

Feministler "kadın ve erkek eşit olmalıdır" diyedursun, Alman hemcinsleri onlarla aynı paralelde düşünmüyor. Bir kadın dergisinin anketine katılan Alman genç kızlarının çoğu, erkeğin aileyi çekip çevirecek parayı kazanmasını şart koşuyor.

Almanya'da Marie Claire dergisinin TNS Emnid Araştırma Enstitüsü'ne yaptırdığı ankete göre, genç kadınlar çıtkırıldım (beynimize ısrarla kazınmak istenen layt kelimesinin yerine kullanılmıştır) erkeklerden hoşlanmıyor. 1000 kadının katıldığı anketin sonuçları çarpıcı...

14 ila 29 yaşlarındaki kadınların yüzde 70'i erkeklerin, ailelerini geçindirecek durumda olması gerektiğini savunuyor. Sadece yüzde 28'i yapabilen bir erkeği, otomobil lastiği değiştirebilen ve çim biçebilen bir erkeğe tercih ediyor.

Katılımcıların yüzde 53'ü erkeklerin başarılı olmasını şart koşuyor. 30 yaşın altındaki kadınların yüzde 21'i, erkeklerin çok hassas oldukları zaman iyi eş olmadıklarını, daha çok arkadaş olarak görüldüğünü düşünüyor.
462
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.