Magazin

Gazetecilere çok kızdı

Gazetecilere çok kızdı

Pepsi Max'ın reklam filminde oynayan Aysun Kayacı, tanıtım gecesinde kendisine yöneltilen sorulara sinirlenince gazetecilerin üzerine kola fırlattı.

Maslak'daki İstanbul Atlı Spor Kulübü'nde önceki akşam Pepsi Max'ın tanıtım gecesine katılan manken-oyuncu Aysun Kayacı "Pepsi ile bir yıllık anlaşmam var. Ne kadar para aldığımı söylemek istemiyorum" diyerek gazetecilerin bu yöndeki sorularına cevap vermedi.

Gazetecilerin, cep telefonu ile kendisinin çektiği çıplak fotoğraflarının İnternet'te dolaşması sorusuna Kayacı "Ben telefonumla, kendi fotoğraflarımı çekmiştim. Telefonum arızalandı, tamirciye götürdüm. Tamircisi, telefonumdaki fotoğrafları İnternet sitelerine yüklemiş. Bu benim suçum değil" yanıtını verdi.

Bunun üzerine bir gazetecinin "Siz sürekli kendinizin çıplak ve normal fotoğraflarını cep telefonunuzla çeker misiniz?" sorusu üzerine oldukça sinirlenen Kayacı, elindeki pepsiyi gazetecilerin üzerine fırlattı ve tanıtımın yapıldığı salona geçti.
Yayın tarihi: 05.05.2007
399
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.