Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Galada derin dekolte krizi

Galada derin dekolte krizi

Yönetmen Mesut Uçakan, yeni filminin galasında dekolte bir bluz giydiği için başrol oyuncusu Aylin Coşkun'a sinirlendi. Coşkun, bütün gece dekoltesini kapatmaya çalıştı.

Aylin'in seksi pozları sağda

İskilipli Atıf Hoca / Kelebekler Sonsuza Uçar, "Yalnız Değilsiniz", "Asr-ı Saadet Akıncıları" ve "İslamın Şartları" isimli filmleriyle tanınan Mesut Uçakan'ın senaryosunu yazıp yönettiği "Anne ya da Leyla" isimli filmin galası önceki akşam Beyoğlu Emek Sineması'nda yapıldı.

Annesini arayan bir çocuk ile çocukluk aşkını aramak için İstanbul'a gelen bir gencin Beyoğlu'nda geçirdikleri bir günün hikâyesinin anlatıldığı filmin galasına başrol oyuncusu şarkıcı Aylin Coşkun'un derin dekolteli bir kıyafetle katılması ortalığı karıştırdı.

'Ben de şaşırdım'
Dekoltesiyle tüm dikkatleri üstüne çeken Coşkun'u gören yönetmen Uçakan, şaşkına döndü. Kıyafetini abartılı bulduğu Coşkun'u, "Ne biçim kıyafet giymişsin?" diyerek uyaran Uçakan, şarkıcıyla birlikte fotoğraf çektirmek istemedi.
Yönetmenin tepkisi nedeniyle bütün gece dekoltesini kapatmaya çalışan Coşkun, "Yönetmenimiz dekolteme biraz kızdı. Ama sanatçıyım ve bu bir film galası. Bence kıyafetim çok abartılı değildi. Ben de anlamadım. Çok şaşırdım" dedi.

'Soyunurum da, sevişirim de'
Başrolünü Turgay Başya ve Oğulcan Gezgin ile paylaştığı filmde bir hayat kadınını canlandırdığını belirten Coşkun, rolüne İstanbul Elmadağ'da çalışan gerçek hayat kadınları ve travestilerle üç gün geçirerek hazırlandığını anlattı.

Aylin Coşkun şöyle konuştu: "Cidden benimle pazarlık yapanlar oldu. Onları 'Bugün çalışmıyorum' diye başımdan savdım. İlk sinema deneyimim. Başarılı olduğuma inanıyorum. Mesut Uçakan ismiyle yan yana gelmek benim için de garipti. Ben ona güvendim, o bana güvendi. Benim sinemada kurallarım yok. Sanat için ne gerekiyorsa yaparım. Gerçekten beni bir yere götürecek projeyse soyunurum da, sevişirim de. Nasıl olsa evlenmeyi düşünmüyorum."
(Milliyet)
Yayın tarihi: 04.05.2006
417
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.