Magazin

Fulden Uras'tan 'ilanıaşk'

Fulden Uras'tan 'ilanıaşk'

Dün Hürriyet Gazetesi'nin 29'uncu sayfasında ilginç bir ilan göze çarptı. "F.U." imzalı ilanın sahibi ise Fulden Uras'tı. Ünlü şarkıcı, bu ilanı sevgilisi için verdiğini söyledi.

Uras, "Canımın içi değil içimin canı Tommiks" diye başladığı ilanda şu satırlara yer verdi:

"Tam 315 gün, 7560 saat, 45360 dakika, 272160 saniye olmuş ben yaşamaya başlayalı... Küçük dev adam, yaşama sebebim... Seni çok seviyorum." Uzun süredir güzel bir ilişki yaşadığını söyleyen şarkıcı, ilanla ilgili şöyle konuştu:

"Hayatımda çok acılar çektim, uzun süredir de güzel bir şey yaşıyorum. Ben bu ilanı, o insan hak ettiği için verdim. Benim korkacak, kaçacak hiçbir şeyim yok. Hayatımın en güzel günlerini yaşıyorum. Hayatımı sıfırlamış durumdayım, üzülmek istemiyorum. İlanın altına isteseydim adımı yazardım. Herkesten gizli bir şey yaptım ama duyulmuş. Bundan sonra ilan vermeyeceğim, pankart taşıyacağım."

Uras'ın ilanda ilişkisinin süresini saniyesine kadar vermesi, akıllara "Yine internet aşkı mı yaşıyor" sorusunu getirdi.
Yayın tarihi: 21.08.2009
372
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.