Magazin

Fransız güzel aileye girdi!

Fransız güzel aileye girdi!

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ Fransız sevgilisi Florence Eugene’yı Bodrum’da anne ve babasıyla tanıştırdı.

Güncellenme tarihi:
kıvanç tatlıtuğ-Florence Eugene

Kıvanç Tatlıtuğ reklam filminde birlikte oynadığı Fransız sevgilisi Florence Eugene’yi ailesiyle tanıştırdı. Anne Nurten Tatlıtuğ ile baba Erdem Tatlıtuğ’un müstakbel gelin adayıyla buluşması Bodrum Yalıkavak’daki Palmarina’da gerçekleşti. Nusret Restorant’ta 3 saat süren yemek sonrası çıkışta basın mensupları tarafından görüntülenen Tatlıtuğ ailesi, patlayan flaşlarla şaşkına döndü. Anne Nurten Tatlıtuğ’un ilk tepkisi “Yapmayın çocuğum” oldu.

KIVANÇ TATLITUĞ (FOTO GALERİ)

‘Ailemi yayınlamayın’

Kıvanç Tatlıtuğ ise muhabirlere “İnsan bir hal hatır sorar” diyerek sitem etti. Daha sonra da “Olur böyle şeyler tamam. İyi misiniz” diye gönlünü aldığı muhabirlere ilginç bir teklifte bulundu. Muhabirlere “Ailemin fotoğrafını yayınlamayın ben de bizi motorsiklet üzerinde görüntülemenize izin vereyim” dedi. Bu teklife olumlu yanıt alamayan Tatlıtuğ sevgilisiyle motoruna atlayarak, hızla uzaklaştı.

Anneden tepki

Sevgilisiyle mekandan çıkan Tatlıtuğ’u anne ve babası uğurladı. Anne Nurten Tatlıtuğ muhabirlere “Yapmayın çocuğum” diye tepki gösterdi.

(Vatan)

Yayın tarihi: 22.07.2013
3304
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.