Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Fransa'nın sembolü ne hale geldi

Fransa'nın sembolü ne hale geldi

Bir zamanlar Fransa'ın sembolü olarak nitelendirilen hatta heykeli bile yapılan ünlü manken Laetitia Casta son haliyle hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı.

L'Oreal firmasının Bahamalar'daki çekimlerinden sonra soluğu deniz kenarında alan ünlü manken bol bol yüzüp güneşlendi. Casta, Bahamalar'da oldukça eğlenceli günler geçirdi. Ama daha yeni 30 yaşına girmeine rağmen yüzünün eski güzelliğinin yerinde yeller esmesi nedeniyle de magazinn basınının diline düştü.

Casta'nın görenleri hayal kırıklığına uğratan yüzünün büyük boyutlu fotoğraflarını yayınlayan magazin siteleri "Onun için Wikipedia'da 'ünlü Fransız süper model' tanımlaması yapılıyor. Oysa bize kalırsa "bir zamanlar süpermodeldi" demeleri daha doğru olur" yorumunu yaptı.

Magazin siteleri Casta'nın bir zamanlar Victoria's Secret'ın mankeni olduğunu da hatırlaratak "Bir daha onunla ilgili haber yapmamız gerekirse geçmişte çekilen bu fotoğraflarını kullanacağız" diye yazdılar.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 20.02.2008
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.