Magazin

Florence Eugene'nin Şaşırtan Aşkı

Florence Eugene'nin Şaşırtan Aşkı

Magnum reklamındaki rol arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile ilişkisi sadece birkaç ay süren Fransız model Florence Eugene, kalbini yine bir Türk’e, basketbolcu Semih Erden’e açtı.

Güncellenme tarihi:

Bir aydır görüşüyorlar

Anadolu Efes’in 2.13’lük pivotu Semih Erden, önceki gün Reina çıkışı Florence Eugene ile el ele objektife takıldı. Reklam filmi sayesinde tanışıp aşk yaşamaya başladığı Kıvanç Tatlıtuğ’dan yaklaşık 7 ay önce ayrılan Fransız model ile Erden’in bir aydır görüştüğü öğrenildi.Kaçış planı işe yaramadı

Bir locada oturup kalabalıktan kendini soyutlayan ve son derece samimi görünen çift, çıkışta habercilere yakalanmamak için mekanı ön kapı yerine otopark çıkışından terk etti.

Ancak bu kaçış çabası işe yaramadı. Flaşlar patlayınca telaşlanan Erden ve Eugene, hızla kendilerini bekleyen VIP minibüse binerek uzaklaştı.Kıvanç Tatlıtuğ, Fransız model Florence Eugene ile geçtiğimiz aylarda objektife böyle yansımıştı.

(Kelebek)

Yayın tarihi: 08.05.2014
13896
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.