Magazin

Evrim arka kapıdan kaçtı

Evrim arka kapıdan kaçtı

'Antonius ve Kleopatra' oyununu sahnelemek üzere İngiltere’ye giden ve orada ayrılık kararı aldığı eşi Aşkın Nur Yengi ile de bir araya gelen Haluk Bilginer, İstanbul’a döndü.

Hürriyet’in Aşkın Nur Yengi’yi Londra’daki evlerinde görüntülediği gün, Haluk Bilginer de Oyun Atölyesi’nde objektife takıldı. Sahnelediği oyunun ardından tiyatro salonuna bağlı kafeye geçen Bilginer, burada adının aşk dedikodularına karıştığı oyuncu Evrim Alasya ile bir araya geldi. Alasya ile üç saatlik sohbetin ardından kafeden çıkan Bilginer, basın mensuplarının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Ayrılık hakkındaki sorular üzerine gülümseyerek “Ben o toplara girmem, boşuna laf almaya çalışmayın benden. Bu arada oyunumuz gayet iyi gidiyor” diyen Bilginer, yeniden tiyatro salonuna döndü.

Evrim Alasya arka kapıdan çıktı

Ünlü aktörün içeriden ikinci çıkışı olaylı oldu. Mekân çalışanlarından biri görüntülenmesini engellemek için Bilginer’i saklamaya çalıştı, bir diğeri de muhabirlere su fırlattı. Gazetecilerin tepkisiyle karşılaşan çalışanlar, daha sonra ön kapıyı kilitleyip Evrim Alasya’yı arka kapıdan çıkardı.

6 yıllık eşi Aşkın Nur Yengi ile ‘özel hayatlarını ayırdıklarını’ duyuran Haluk Bilginer, sessizliğe büründü. Londra’dan dönen oyuncu, ayrılık hakkında soru sormak isteyen muhabirleri geri çevirdi: “Ben o toplara girmem.”

(Hürriyet)

Yayın tarihi: 01.06.2012
501
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.