Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evlilikte başarılı değilim

Evlilikte başarılı değilim

48 yaşındaki Sharon Stone, People dergisinin aracılığıyla hayranlarının sorularını yanıtladı.

İki kere evlenip boşanan seksi oyuncu, "Evlilikte başarılı değilim ve şu an için düşünmüyorum" diyor.

Güzelliği ve çekiciliğiyle olduğu kadar zekasıyla da haklı olarak övünen Sharon Stone, bugün 48 yaşında. Üç evlatlığı var. En büyük oğul Roan 6 yaşında, Laird 17 aylık ve üç numaralı oğul Quinn ise henüz beş aylık.

İki kere evlenip boşanan yıldız çocuklarını tek başına büyütmeyi göze almış. Başarılı oyuncu, People dergisi okurlarının sorularını içtenlikle yanıtladı.

Ebedi gençliğinizin sırrı nedir?
- Güzellik ve gençlik insanın içinde olan özellikler. Ama bu özelliği korumak da önemli. Örneğin ben kafein kullanmam, zorunlu olmadıkça alkol almam. Eğlenmenin sağlık için gerekli olduğuna inanıyorum.

Evlenmeyi düşünür müsünüz?
- Ben evlilikte pek başarılı değilim ve şu an için düşünmüyorum. İki kere evlenip boşandım. Aslında her işe kararlılıkla başlarım ve kolay kolay vazgeçmem. Evlilik ciddi bir iş. Oysa günümüzde gençler bir gün evlenip ertesi gün boşanıyorlar. "Hadi evlenelim sonra boşanırız" demek bana göre değil.
547
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.