Magazin

'Evlilik çekilmez hale geldi'

'Evlilik çekilmez hale geldi'

Barselona'da iki yıl önce ailesinden habersiz sürpriz bir şekilde evlenen Muhteşem Yüzyıl'ın Mihrimah Sultan'ı Vildan Pelin Karahan (29), pilates eğitmeni eşi Erdinç Bekiroğlu'ndan (31) boşanmak için dava açtı.

Güncellenme tarihi:
pelin karahan

PELİN KARAHAN (FOTO GALERİ)

Avukatı Zeliha Esin Aybek aracılığıyla İstanbul Aile Mahkemesi'nde boşanma davası açan Vildan Pelin Karahan, eşinden herhangi bir maddi ya da manevi tazminat ile nafaka talebinde bulunmadı. Dava dilekçesinde çocuklarının olmadığını ve son zamanlarda eşiyle şiddetli geçimsizlik yaşadığını anlatan Vildan Pelin Karahan, "Ruhen ve fikren anlaşmazlık yaşamaktayız. Bu da her iki taraf için ortak yaşamı çekilmez hale getirmiştir. Bu durum tüm iyi niyetli çabalara rağmen defalarca düzeltilmeye çalışılmış ancak başarılı olunamamıştır. Aile birliği temelden sarsılmıştır. Aramızda uyumsuzluk ve karakter farkı olduğundan anlaşmalı olarak boşanmamızın kabulüne karar verilmesini istiyorum" dedi.

2 YIL ÖNCE EVLENDİLER

Oyuncu Pelin Karahan, Erdinç Bekiroğlu ile 2 yıl önce İspanya'nın Barselona kentinde evlenmiş, nikâha aileleri katılamamıştı.

(Sabah)

Yayın tarihi: 19.11.2013
1987
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.