Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Evli ünlülere 2005 yaramadı

Evli ünlülere 2005 yaramadı

Bu yıl ünlü çiftlerin boşanma yılı oldu. Dışarıya genelde mutlu aile tablosu çizen çiftler aniden yollarını ayırınca sevenlerini hayli şaşırttılar. Dullar kulübüne son katılanlar ise Hülya-Kaya çifti oldu.

Boşanan çiftler sağda!

2005'te en mutlu görünen evlilikler bile ani boşanma kararlarıyla ve tek celsede bitti. Geçinemeyen bir çok çift aylarca yıllarca mahkeme koridorlarında boşanmak için koşuşturup dururken, ünlüler avukatlarına talimat verip 15 dakika boşanıverdiler. Boşanma olaylarında neden hep 'şiddetli geçimsizlik' olarak gösterilirken gerçek nedenler başkaydı.

Bu senenin ilk aylarında Zuhal Olcay, eşi Haluk Bilginer'in Aşkın Nur Yengi ile aşk yaşadığını öne sürüp boşandı. Ardından Seren Serengil'in Cengiz İmren'le gizli yaptığı evlilik adliye koridorlarında boşanmayla bitti. Efe Özal'ın Zeynep Beşikçioğlu ile Yeşim Salkım'ın Arben İçli ile yaptıkları aşk evlilikleri ise 'aşkların bitip tükenmesi' iddiasıyla yine tek celsede bitti.

Kaya Çilingiroğlu - Hülya Avşar
Eşinin dört yıldır Feraye Tanyolaç ile birlikte olduğunu hatta imam nikahı kıydığını öğrenen Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu'ndan tek celsede boşandı. Avşar ve Kaya evliliklerini 8 senedir sürdürüyorlardı. 5 sene ise birlikte yaşamışlardı.

Çelik Erişçi - Buket Saygı
Üç yıl önce Viyana'da evlenen Buket Saygı ve Çelik Erişçi çiftinin evlilikleri de tek celsede bitti. Birbirlerini severek evlenen ve aşk evliliği yapan çiftin sorunları ise kıskançlıktan kaynaklandı. Buket ve Çelik'in Atilla Ata adlı bir oğulları var.

Seda Sayan - Gökhan Şükür
Beşinci evliliğini Gökhan Şükür ile yapan ünlü sanatçı Seda Sayan, Şükür'le gizlice evlenmişti. Bir oğlu olan Sayan, ikinci kez çocuk sahibi olmak istemiş ancak eşine kabul ettiremeyince sorunlar başlamış ve bu da evliliğin sonunu getirmişti.

Meltem Cumbul - Çağlayan Tuğal
İç mimar eşi Çağlayan Tuğal'la 2003 yılında evlenen Meltem Cumbul da 2005 yılında aniden boşandı. Boşanmaya neden olarak aşklarının bitmesini gösteren çift, evlilikleri süresince çok mutlu olduklarını söylüyorlardı.
321
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.