Magazin

Evlenme sırası onlarda

Evlenme sırası onlarda

Aralarındaki yaş farkına rağmen evlenen Demi Moore ve Ashton Kutcher, Hollywood'un ünlü çiftlerinin yolunu açtı. Birbiri ardına nişanlanan çiftler, evlilik için sıraya girdi. İşte evlenmesine kesin gözüyle bakılanlar...

Evlilik hazırlığında olan ünlüler sağda

Katie Holmes ve Tom Cruise
Medyatik çift Katie Holmes ve Tom Cruise, kısa bir süre flört ettikten sonra 16 Haziran'da nişanlanmıştı. 43 yaşındaki ünlü aktör ile 26 yaşındaki Holmes, şu sıralar bir de bebek heyecanı yaşıyor. Bebek haberinden sonra düğün tarihini daha öne alan çift, önümüzdeki sene evlenmeyi planlıyor.

Rebecca Romijn ve Jerry O'Connel
Eylül ayında Jerry O'Connell ile nişanlanan ünlü aktris Rebecca Romijn, bundan önce 4 sene John Stamos ile aşk yaşamıştı. Güzel yıldız, bu kez elini çabuk tuttu ve O'Connell ile nişanlandı. Jerry O'Connell'ın babası, oğullarının Rebecca Romijn ile nişanlanmasından dolayı çok mutlu olduklarını söylüyor.

Christina Aguilera ve Jordan Bratman
Seksi şarkıcı Christina Aguilera ve müzik yapımcısı Jordan Bratman şubat ayında nişanlandılar. Aguilera, "Ben kışın nişanlandım ve kış düğünü yapmak istiyorum" diyor. 24 yaşındaki ünlü şarkıcının önümüzdeki senenin başında evlenmesi bekleniyor.

Luciana Barroso ve Matt Damon
Hollywood'un yetenekli aktörlerinden 34 yaşındaki Matt Damon, geçen ay nişanlandığı Luciana Barroso ile önümüzdeki sene evlenecek. Matt Damon en yakın arkadaşlarından Ben Affleck'i kendisine örnek aldığını söylüyor. Affleck, Jennifer Garner ile gizlice evlenerek hayranlarını şaşırtmıştı. Matt Damon'da Affleck gibi sessiz sedasız bir törenle evlenmeyi istiyor.

Sherly Crow ve Lance Armstrong
Amerikalı ünlü rock şarkıcısı Sherly Crow ve bisiklet yarışçısı sevgilisi Lance Armstrong ağustos ayının sonunda nişanlandılar. 43 yaşındaki ünlü şarkıcı, nişanlısı ile birlikte bir bahar düğünü yapmak istediklerini söylüyor. Crow, tüm arkadaşlarının davetli olduğu büyük bir tören yapmak istediğini sözlerine ekliyor.
Yayın tarihi: 13.10.2005
461
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.