Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Eva tuvalete saklandı

Eva tuvalete saklandı

Ünlü Louis Vuitton 'un mağaza açılışı çin İstanbul'a gelen Eva Herzigova, gazetecilerden kaçmak için tuvalete saklandı.

Çek asıllı ünlü top model Eva Herzigova, çanta, ayakkabı ve tekstil alanında dünyanın önde gelen firmaları arasında yer alan Fransız Louis Vuitton'un İstanbul'da açılacak olan mağazasının tanıtımı için Türkiye'ye geldi.

Ünlü top model gazetecilerin görüntü almaması için Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali'nde adeta köşe kapmaca oynadı. Gazetecilere açıklama yapmak istemeyen Çek model bagajları çıkana kadar tuvalete saklandı.

Britishs Airways'in tarifeli seferi ile 15:30'da Londra'dan gelen ünlü top model Atatürk Havalimanı'nda kaprisleriyle tepki çekti. Gakzetecilerin görüntü almaması için her yolu deneyen Çek model, çareyi tuvalete saklanmakta buldu. Bavulu çıkana kadar dakikalarca tuvalette bekleyen ünlü top model Eva Herzigova'yı merak eden bazı yolcular ve çalışanlar, tuvalete akın etti. Bavulları yardımcıları tarafından alınmasından sonra tuvaletten çıkan ünlü manken Eva Herzigova gergin hareketletirini aracına binene kadar sürdürdü. Eva Herzigova'nın, en değerli lüks marka ünvanına sahip, 60 ülkede 374 mağazası olan Fransız Louis Vuitton'un 12 Ocak'ta İstanbul'da açılacak olan mağazasının tanıtımını yapacağı öğrenildi.
Yayın tarihi: 10.01.2008
456
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.