Magazin

Eva en seksi kadın seçildi

Eva en seksi kadın seçildi

Maxim dergisi tarafından düzenlenen 'En seksi 100 kadın' sıralamasında, 'Çaresiz Ev Kadınları' filmindeki Gabrielle rolüyle tanınan, Eva Longoria, birinci oldu.

Seksi güzellerin fotoları sağda

Her yıl, sinema, televizyon, müzik, spor ve modanın 'En seksi kadınlarını' belirleyen Maxim dergisinin 'En seksi kadın' listesinde 31 yaşındaki Longoria 1'inci gelirken, Longoria'yı, Jessica Alba ile Lindsay Lohan izledi. 'En seksi' sıralamasında bir çok kez birinciliği olan, erkeklerin karşı koyamadığı Angelina Jolie ise, Maxim'in listesine 4'üncü sıradan girebildi.

Ardarda 2'inci kez 'En seksi kadın' seçilen Latin asıllı yıldız Eva Longoria, sonucun kendisini şaşırttığını söyledi. Derginin 2004 yılındaki anketinde ilk 100 içinde 91'inci olan Longoria, "Geçen yıl en seksi seçilmem de benim için sürpriz olmuştu. Listenin sonlarından tepesine, üstelik iki kez çıkıyorum. Kulaklarıma inanamadım" diye konuştu.

Longoria'nın, 'Çaresiz Ev Kadınları' filminden rol arkadaşı Nicollette Sheridan, 'En seksi' sıralamasında 48'inci sırada yer alırken, Teri Hatcher da 73'üncü oldu. Böylelikler, Eva Longoria, Jessica Alba, Lindsay Lohan, Angelina Jolie, Stacy Keibler, Scarlett Johansson, Cameron Diaz, Kate Bosworth, Keira Knightley ve Christina gibi isimler, 'En seksi' ilk 10 oldu.
Yayın tarihi: 16.05.2006
532
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.