Magazin

Ev arıyorlar!

Ev arıyorlar!

Kıvanç Tatlıtuğ, yıllardır oturduğu Ulus’u terk ediyor. Ünlü oyuncu ile sevgilisi Başak Dizer, Cihangir’de ev bakmaya başladı.

Ünlüler dünyasının gözde semtlerinden Cihangir, Kıvanç Tatlıtuğ ve sevgilisi Başak Dizer’i de sonunda kendine çekti. Yıllardır Ulus’ta oturan Tatlıtuğ, Dizer’le beraber taşınabilecekleri bir daire bulmak için Cihangir’deki emlakçıları dolaşmaya başladı.

Bir haftadır semtte ev bakan ünlü oyuncu, bu bölgede yaptığı emlak yatırımlarıyla ünlü olan meslektaşı Kenan İmirzalıoğlu’nu da yakın takibe aldı.Tatlıtuğ’un, civarı iyi bildiği için özellikle İmirzalıoğlu’nun yaşadığı çevreden ve deniz manzaralı bir ev istediği öğrenildi. Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Başak Dizer, önceki gün Etiler’deki Günaydın Restoran’daydı. Ünlü oyuncu, ayrılmadan önce mekanın şefinden bir yardım talebinde bulundu.Rus konuklara mangal

Tatlıtuğ, “Kurt Seyit ve Şura”nın çekimleri için gidip birkaç hafta kaldığı Rusya’dan misafirlerinin geleceğini, evde vereceği barbekü partisi için de restorandan yardım almak istediğini söyledi.

(Kelebek)

Yayın tarihi: 16.04.2014
9877
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.