Magazin

Eteğimin altına kamera girdi!

Eteğimin altına kamera girdi!

Bengü, magazin basınının kendisi ile ilgili yaptığı haberlerden rahatsız.

Cnntürk'te yayınlanan Kürşat Başar'la programının konuğu olan şarkıcı Bengü, 21 yaşından bu yana 8 yıldır müzik piyasasının içinde olduğunu ve ünlü olmanın bazı sakınlarını yaşadığını anlattı.

Televizyon gazetesi'nin haberine göre, Bengü konu hakkında şunları söyledi "Geçen haftalarda başıma bir şey geldi. Mini eteğimin altına kameralar girdi. Bir tane arkadaşımız yere yatıp artık eteğimin altına girmiş. Bu tarz şeyleri yaşamak tabii ki hiç hoşuma gitmiyor" diyerek magazin basınında çıkan haberlere atıfta bulanan Bengü, sözlerini şöyle sürdürdü:

"En başta bir ailem var. Aynı zamanda kendimi bu piyasanın içinde de çok böyle bir fanusta tutan bir tarafım da var. Ben de bir genç kızım ve ben de normal arkadaşlarım gibi gidip Nişantaşı'nda yiyip, kendi arabama normal bir şekilde binmeyi artık hayal etmeye başladım. Çünkü bizim magazin basını tarafından birazcık rahatsız edici boyutlara gelmeye başladı."

Bengü, son albümünden sonra hayatının biraz daha kısıtlanır hale geldiğini ifade etti.
Yayın tarihi: 25.11.2008
344
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.