Magazin

Eşyaların çöpte!

Eşyaların çöpte!

Demet Akalın'la Önder Bekensir'in arası yeniden açıldı. Sebep bu kez Bekensir'in adının başka bir kadınla aşk dedikodusuna karışması.

Eşyaların çöpte!
Önder Bekensir'in, Çeşme'de Figen Erenel'le (Doğusoy) objektife takılması, Demet Akalın'ı çılgına çevirdi. Twitter'daki sayfasına "Hayatta hiç yanılmadım şu hislerimde. Teyzem diye giderler, karı koynundan çıkarlar, pes! Bu Zeki Bar'da çalan müzisyen arkadaşlar var Allah'tan. Yoksa uydurma haber deyip geçecekti. Allah'ım ne büyüksün. Yılın en amatör çapkın ödülü kime gidiyor bakalım" yazan şarkıcı, aynı site üzerinden Bekensir'e de "Oradan zahmet edip çıkma sakın, eşyaların çöpte" mesajını attı.

Bekensir ise ihanet iddiası hakkında yazılı bir açıklama yaptı: "Basında çıkan haberlere cevap vermek dahi istemiyorum. Benim Çeşme'ye, bünyemizdeki mekânlara gelmemdeki sıkıntının da ne olduğunu anlamış değilim." Öte yandan Önder Bekensir'le ilgili yeni bir iddia daha ortaya atıldı. Konuşulanlara göre Önder Bekensir aslında Figen Erenel'le değil, ona çok benzeyen kardeşi Sinem Erenel'le (Orhon) birlikte.

Kaynak: Hürriyet

Yayın tarihi: 09.08.2011
470
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.