Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ersoy: Üzgünüm Armağan: Aldatmadım

Ersoy: Üzgünüm Armağan: Aldatmadım

Bülent Ersoy, evlendiği Armağan Uzun'un, bir genç kızla samimi bir şekilde çekilmiş fotoğrafları hakkında, "Üzgünüm söyleyecek bir şey yok" dedi.

Güncellenme tarihi: 02.05.2014
Armağan'ın aldatma kareleri... Bülent Ersoy ile Armağan Uzun'un evlilik kararlarının arkasında sizce ne var? Tartışın!.. Bülent Ersoy şunları söyledi: "Ben bu konu ile ilgili şu an açıklama yapmayacağım. Bugüne kadar hep söylediklerimin arkasında duran biri oldum. Güzel bir gazetecilik yapmışsınız, fotoğraflar önümde görüyorum. Erkekler, maalesef böyle ne yapalım. Kelebek'teki yazıda, benim daha önce Cem Adler ile yaptığım evlilikte kendisini nikah masasına bıçak zoru ile oturttuğum yazılmış. Ben hayatımda bir insana tokat atmış değilim, bu beni küçültür, öyle bir kişiliğim yoktur. Tabii böyle olmaması lazımdı. Çok üzgünüm, söyleyecek hiçbir şey yok, fotoğraflar var. Açıklama yapmayacağım, benim de konuşma zamanım gelecek..." Çocukluk arkadaşıymış Objektiflere yakalanan Armağan Uzun ise, eşi Bülent Ersoy'u aldatmadığını, yanındaki bayanın çocukluk arkadaşı olduğunu ailece tanıştıklarını söyledi. Armağan Uzun yaptığı açıklamada, "Üzüldüğüm tek nokta, bu ilişkiye başlangıcından bu yana çıkar amaçlı bir ilişki gözüyle bakılması. Bunu anlamıyorum. Allah yukarıda. Ben evli bir insanım. Kesinlikle böyle bir şey olamaz" dedi. Açıklamada ilişkilerinin yıpratılmaya çalışıldığını ifade eden Uzun, artık medyadan kaçmayacağını belirterek, "Biz orada sadece iki kişi değiliz ama öyle gösterilmeye çalışılmış fotoğraflarda. Ama bu tür kareler daha çok çıkacak karşınıza. Artık kaçmayacağım" diye konuştu. Eşi Bülent Ersoy ile henüz görüşmediğini belirten Uzun, birbirlerine olan güvenlerinin tam olduğunu ve eşinin gönlünü alacağını ifade etti. Bu tür haberlerden dolayı çok yıprandıklarını dile getiren Armağan Uzun, ilişkilerine sahip çıkılmasını ve saygı gösterilmesini istedi.
479
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.