Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ersoy: Taşıyıcı anne buluruz

Ersoy: Taşıyıcı anne buluruz

Popstar Alaturka yarışmasının finalisti Armağan ile yaptığı evlilikle sürekli gündemde olan Bülent Ersoy, Foça'da yaptığı açıklamada, 'İleride Armağan babalık duygusunu tatmak isterse taşıyıcı anne bulacağız. Bebeğin bana benzemesi için anne Japon olabilir" dedi.

Yeni Foça'da Ti Beach Bar'da dün gece sahne alan eşi Armağan Uzun'u, kayınvalidesi Gülsüm Uzun ile izleyen Bülent Ersoy, basına ilginç açıklamalarda bulundu. Kendisinin doğurma özelliği bulunmadığını söyleyen Bülent Ersoy, bu konuda Armağan Uzun ve ailesiyle konuştuklarını ve herhangi bir problemin olmadığı belirtti.

Evlatlık edinme konusuna da sıcak bakmadıklarını vurgulayan Ersoy, "Kendi canımdan olmayan bir çocuğa annelik edemem. Ama ileride Armağan babalık duygusunu tatmak isterse, taşıyıcı bir anne bulacağız. Dokuz ay 10 gün bizim çocuğumuzu taşıyacak bir taşıyıcı anne kiralayacağız" dedi.
(Hürriyet)
403
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.