Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Erkekler: Mecbur kalırsak Beckham

Erkekler: Mecbur kalırsak Beckham

İngiltere'de yapılan bir araştırma 10 erkekten 3'ünün parayı sekse tercih ettiğini ortaya çıkardı.

Prezervatif üreten Durex firmasının Company dergisiyle ortaklaşa düzenlediği ve 2 bin İngiliz erkeğinin katıldığı anketteki sorular ve ilginç sonuçları şöyle:

1 milyon sterlin mi, seks mi
Erkeklerin yüzde 30'u 1 milyon pound (yaklaşık 2,8 milyon YTL) karşılığında hayatları boyunca seks yapmamaya razı.

Çalışmama karşılığı sekse veda
Durex araştırmasına katılan erkeklerin yüzde 9'u bir daha asla çalışmak zorunda olmasalar seksten tamamen vazgeçebileceklerini söylüyor.

Şampiyonluk mu, seks mi
Erkeklerin yüzde 3'ü tuttukları futbol takımının şampiyon olmasının bunun için kafi geldiğini belirtiyor.

Ömürboyu bedava içki
Katılımcıların yüzde 1'i içki talepleri ömür boyu bedava karşılandığı takdirde cinsel ilişkiden uzak durabileceklerini iddia ediyor.

Ünlü güzelle bir gece
Erkeklerin yüzde 1'i de ünlü bir güzelle bir kez beraber olmalarına imkan tanınması karşılığında bir daha asla seks yapmamayı kabul edeceklerini söylüyor.

Angelina bir numara
Erkeklerin en çok beraber olmak istedikleri ünlüler arasında yüzde 25 ile Angelina Jolie birinci sırada gelirken, Jolie'yi yüzde 22 ile Kelly Brook takip ediyor. Ünlü futbolcu David Beckham'ın eşi, Victoria Beckham, erkeklerin arzuladığı kadınlar arasında sadece onbinde 59 oy alıyor.

Erkekle yatmak gerekse
Erkeklere, "Bir erkekle yatmak zorunda kalsanız, kimi seçerdiniz" diye sorulduğundaysa yüzde 4'ü, "David Beckham" diye cevap veriyor.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 31.01.2007
433
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.