Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Erkekle değil Songül'le öpüşecek

Erkekle değil Songül'le öpüşecek

"The Successfull Mr. And Mrs. Pells" adlı dizinin yerli versiyonu "Mükemmel Çift" Kanal D'de başlıyor. Songül Öden ile Tardu Flordun'un başrollerini paylaştığı dizide erkek erkeğe öpüşme sahnesi çöpe atıldı...

Geçen yıl Arjantin'de izlenme rekoru kıran "The Successfull Mr. And Mrs. Pells" dizisinin yerli versiyonu "Mükemmel Çift" 22 Haziran'da Kanal D'de ekrana gelecek.

Yapımcılığını Endemol Türkiye'nin üstlendiği ve çok ünlü haber spikeri bir çiftin komik hikâyesini anlatan dizinin orijinal versiyonunda erkek erkeğe öpüşme sahnesi de büyük ses getirdi.

Dizinin Songül Öden ile Tardu Flordun'un başrollerini paylaştığı yerli versiyonda ise erkek erkeğe öpüşme sahnesinin olduğu birinci bölüm iki alternatifli olarak çekildi. Birinci versiyonda Tardu Flordun, çalıştığı kanalın patronunun eşcinsel oğluyla öpüştü, ikinci versiyonda ise sadece yanak yanağa görüntü verdi.

Sahneler çöpe atıldı
Kanal D ise gelebilecek tepkileri gözönüne alarak yanak yanağa olan bölümü kullanmayı tercih etti. İki erkeğin öpüşme sahnesi ise çöpe atıldı.

Dizide Songül Öden'le evli olan Tardu Flordun iki karakteri birden canlandırıyor. Zafer Algöz'ün kanal patronunu canlandırdığı dizinin, ilk bölümünde evli olduğu halde gay kimliğiyle bilinen Flordun kazara bir cinayete kurban gidiyor ve yerine benzeri geçince de komik bir macera başlıyor.
439
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.