Magazin

Erbil stüdyoyu basıp Hande'yi kucağına aldı!

Erbil stüdyoyu basıp Hande'yi kucağına aldı!

Cihan Ünal'ın tiyatro sahnesinde kendisini taciz ettiğini açıklayan Hande Ataizi'nin TNT'de sunduğu 'Dest - i İzdivaç' programının stüdyosuna önceki gün davetsiz bir misafir geldi.

Güncellenme tarihi:
Canlı yayın sırasında yan stüdyoda "Açıl Susam Açıl" programını yapan Mehmet Ali Erbil, bir kadınla Ataizi'nin stüdyosunu bastı. Erbil canlı yayında Ataizi'ni kucakladı (VİDEO) Stüdyonun içinde Erbil, kadını yakalamaya çalıştı. Programı sunan Ataizi ise bu arada ne olduğu anlamaya çalıştı. Kadın elinden kaçınca bu sefer ünlü şovmen Ataizi'ne doğru koştu. Üzerinde mini bir elbise bulunan Ataizi'ni kucağına alan Erbil, bir süre ünlü oyuncuyu bırakmadı. Erbil, Ataizi kucağından indirdikten sonra hemen stüdyoyu terk etti. Bu durumdan rahatsız olan ama durumu espriye vurmaya çalışan Ataizi ise "Mehmet Ali canım benim... Çok iyi arkadaşım. Ama biraz delidir" diyerek durumu kurtarmaya çalıştı.
Yayın tarihi: 02.07.2011
548
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.