Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Erbil: Oğlum beni korkuttu

Erbil: Oğlum beni korkuttu

Üçüncü kez baba olmaya hazırlanan Mehmet Ali Erbil, önümüzdeki aylarda dünyaya gelecek oğlunun ilk resmni görünce korktuğunu itiraf etti.

Mehmet Ali Erbil eşiyle birlikte gittiği doktor kontrolünde anne karnında çekilen resmi görünce, oğlunun E:T. filmindeki sevimli kahramana benzettiğini ve korktuğunu açıkladı.

Diğer evliliklerinden Sezin ve Yasmin adında iki kızı olan Mehmet Ali Erbil, kızlarının da dünyaya gelecek olan kardeşleri için sabırsızlandıklarını söyledi.

Ali, E.T.'ye benziyor
Beş aylık hamile eşi Tuğba Erbil'le birlikte geçtiğimiz günlerde kontrole gittiklerini söyleyen M. Ali Erbil, oğlunun ultrason görüntüsünü, ünlü yönetmen Spielberg'ün E.T. filmindeki sevimli yaratığa benzetti.

Erbil, 'Ali Sadri'nin dün renkli ultrasonda fotoğrafları çekildi. Çocuk henüz beş aylık ama resmen suratı görünüyor. Bebek aynı E.T. gibi, korktum. Şaka bir yana bir kadının doğurganlığı artık benim için mucizevi bir olay' dedi.
(Hürriyet)
404
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.