Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Erbil: Bu son evliliğim olacak

Erbil: Bu son evliliğim olacak

Tuğba Coşkun'un babası evliliğe onay vermiyordu. Mehmet Ali Erbil, İbrahim Bey'i bu sözle ikna etti.

Şovmen Mehmet Ali Erbil'in, kızının evlenmesine karşı çıkan kayınpederi İbrahim Coşkun'u nasıl ikna ettiği, Roma'daki nikâhtan sonra ortaya çıktı. Erbil, Tuğba Coşkun'la nikâh masasına oturmak için Roma'ya gitmeden önce Ankara'ya kayınpederini ikna turuna çıktı.

Tuğba Coşkun'la birlikte Ankara'ya giden Erbil, evliliğe sıcak bakan kayınvalidesi Aysel Coşkun'la birlikte İbrahim Coşkun'u ikna planını uyguladı. İbhahim Bey'i ikna için önce Tuğba Coşkun'la müstakbel kayınvalidesi gitti.

'Hayatımı ona borçluyum'
Onlardan birkaç saat sonra elinde çikolata ve çiçekle kayınpederini ziyarete giden Erbil, elini öptüğü baba Coşkun'u, "Bu son evliliğim olacak. Roma'da hastanedeyken Tuğba yanımdan hiç ayrılmadı. Bugün yaşıyorsam bunu önce Allah'a, doktorlara, sonra da Tuğba'ya borçluyum. Artık hayatımda sadece Tuğba olacak" diyerek karşı olduğu evliliğe razı etti.

Sponsor arıyor
Öte yandan kendisinden 22 yaş küçük Tuğba Coşkun'la Roma'daki Türk Büyükelçiliği'nde sade bir törenle hayatını birleştiren Mehmet Ali Erbil, haziran ayında yapacağı düğün törenini bedavaya getirmek için sponsor arayışlarına başladı.
(Milliyet)
364
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.