Magazin

En iyi giyinen ünlüler

En iyi giyinen ünlüler

Müzikteki başarısının yanında sinemadaki çıkışıyla da adından söz ettiren Gwen Stefani, Harpers& Queen tarafından en iyi giyinen ünlü seçildi.

Gwen Stefani, moda dergisi Harpers& Queen tarafından en iyi giyinen ünlü seçilerek geçen yılın 1'incisi ünlü model Kate Moss'u da geride bıraktı. Moss, en iyi giyinen ünlüler sıralamasında, Gwen Stefani ve Dita Von Teese'nin ardından ancak 3'üncü olabildi.

Harpers& Queen Dergisi sözcüsü, "Giyinmek hem bir sanat hem de eğlenceli bir iş. Gwen, kendi profesyonelliği ile çatışma yaratmaksızın giysileri üstünde taşıma konusunda çok başarılı. Giyiminde hem sanat, hem profesyonellik hem de eğlence yönünü kendine yakıştırabiliyor'' dedi.

Başarıya doymuyor
No Doubt grubunun eski solisti Gwen Stefani, solo ilk albümü 'Love Angel Music Baby'le de büyük başarı yakaladı. The Aviator (Göklerin Hakimi) filmi ile de Hollywood'a adım atan sarışın yıldız, elde ettiği 1'incilikle moda dünyasına da damgasını vurmuş oldu.

Stefani, bir süre önce de ABD'nin en çok okunan magazin dergilerinden biri olan In Touch okuyucularının oyuyla en güzel bacak kategorisinde açık arayla birinci gelmişti.

İşte ilk 10
Harper's Queen Dergisi tarafından seçilen en iyi giyinen 100 ünlü listesinde ilk ona giren ünlüler şunlar:

1. Gwen Stefani 2. Dita Von Teese 3. Kate Moss 4. Sienna Miller 5. Natalia Vodianova 6. Cate Blanchett 7. Jacquetta Wheeler 8. Jasmine Guinness 9. Daphne Guinness 10. Zadie Smith.
Yayın tarihi: 05.04.2005
333
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.