Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

'En güzel insan' Barrymore

'En güzel insan' Barrymore

ABD'li ünlü oyuncu Drew Barrymore, ünlü magazin dergisi People tarafından her yıl seçilen 'En Güzel İnsanlar' listesinde 1 numarada yer aldı.

Başta 'Charlie'nin Melekleri' serisinde olmak üzere pek çok filmde yer alan eskinin çocuk yıldızı 32 yaşındaki Drew Barrymore, Angelina Jolie, Nicole Kidman ve Julia Roberts gibi oyuncuları geride bırakarak birinci oldu.

Daha önce de birçok kez derginin 'En Güzeller' listesinde yer alan Barrymore, güzelliğini mutlu olmaya bağladığını söyledi.

Mutluluk insanı güzelleştiriyor
Barrymore, dergiye verdiği röportajda, "Mutlu olmanın insanları güzelleştirdiğini düşünüyorum. Mutlu insanlar, bir ayna gibi bunu dışarıya yansıtıyorlar" diye konuştu.

'Lucky You' adlı son filmi yakında gösterime girecek olan Barrymore, deginin son sayısının kapağında da yer alıyor. Barrymore, 1982 yılında henüz küçük bir çocukken Steven Spielberg'in yönettiği 'ET' filmindeki rolüyle ünü yakalamıştı.

Derginin listesinde yer alan diğer isimler arasında Brad Pitt, George Clooney, Oprah Winfrey, Leonardo Di Caprio, Scarlett Johansson, Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Halle Berry ve Jennifer Lopez de bulunuyor.
Yayın tarihi: 27.04.2007
440
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.