Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En güzel estetikli Feng Xian

En güzel estetikli Feng Xian

Çin'de düzenlenen 'en güzel estetikli' yarışmasının galibi bir dizi botoks ve yağ aldırma operasyonu geçiren Feng Xian oldu.

Çin'de bıçak altına yatarak güzelleşenlerin katıldığı 'Miss Artificial Beauty' (Yapay Güzellik) yarışmasında Feng Xian ipi göğüsledi. Bir dizi botoks ve yağ aldırma operasyonlarının ardından 'acısını' güzel seçilerek giderdiğini belirten Feng, 'Bu kadar acıya değdi. Öncelikle çok güzel bir oldum. Güzel olmam, kariyerim ve hayatımın geri kalan kısmı için de iyi oldu' diye konuştu

Birinciye estetik hediyesi
Bıçak altına yatmış 20 güzelin katıldığı yarışmada Feng, mücevherler ve Japonya'daki bir estetik cerrahi kiliniğini ziyareti de kapsayan 6 bin dolar değerindeki ödülün sahibi oldu. Silikon taktıran, yüz ve burnunu değiştiren 22 yaşındaki Zhang Shuang ikinciliğe, aynı operasyonlardan geçen 22 yaşındaki Cheng Lili de üçüncülüğe layık görüldü.

62 yaşındaki katılımcı
Güzellik yarışmasının en yaşlı katılımcısı 62 yaşındaki Liu Yulan de, "Yarışmaya, güzelliğin yaşı olmayacağı mesajını vermek için katıldığını" söyledi. Çin'de son yıllarda yağ aldırmadan, göz estetiğine kadar birçok cerrahi müdahalenin yapıldığı estetik cerrahi klinikleri hızla çoğalıyor.
301
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.