Magazin

En çok sırtını beğeniyor

En çok sırtını beğeniyor

Kariyerinde çocuk oyunculuktan, yapımcılığa kadar uzanan başarılı bir grafik çizen Drew Barrymore, People dergisine kendisiyle ilgili küçük sırları verdi.

Güncellenme tarihi:
Drew'in en güzel fotoğrafları En kötü alışkanlığınız nedir? Geç kalmak, her şeyi ince eleyip sık dokumak. Yeterince uyku uyuyamamak. Kendinizle ilgili üç sırrı açıklar mısınız? Cildimin temizliğine aşırı derecede düşkün olmam, gece geç saatlere kadar yatağa yatmamam ve sulugözlü olmam. Sabahları çay mı, yoksa kahve içerek mi güne başlarsınız? Buzlu çayı tercih ederim. Vücudunuzun en çok beğendiğiniz bölgesi hangisi? Sırtım. Çünkü sırtım tertemiz ve pürüzsüz. Vücudunuzun en sevmediğiniz bölgesi hangisi? Kollarım. Hep uzun, mükemmel ve incecik kollara sahip olmak istedim. YATARKEN HİÇBİR ŞEY GİYMEM En son ne zaman katıla katıla güldünüz? Dün gece. Arkadaşlarımla arabayla eve dönerken. En son ne zaman ağladınız? Bugün... Geceleri yatarken ne giyersiniz? Hiçbir şey. Seksi bir olmak istiyorum. Hálá öğrenmeniz gereken bir hayat dersi var mı? Elbette var. Sabırlı olmayı öğrenmeliyim. İnsanların sizin hakkınızda söylemelerinden korktuğunuz sözler nelerdir? Benim kaba biri olduğumu söylemelerinden korkarım. Çünkü ben asla kaba değilim. (Hürriyet)
Yayın tarihi: 05.05.2005
322
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.