Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

En çekici bekar ünlüler

En çekici bekar ünlüler

People dergisi, "En Çekici Bekar Ünlüler" adlı özel sayısında, genç kızların gözdesi olan bekar şöhretleri açıkladı.

Genç kızların hayalini süsleyen George Clooney, Tom Cruise, Brad Pitt gibi ünlü aktörler, yerlerini genç meslektaşlarına bıraktı.

"Brokeback Dağı" filminde eşcinsel bir kovboyu canlandıran Jake Gyllenhaal, ünlü aktör Matthew McConaughey, Jessica Simpson ile kısa süre önce boşanan Nick Lachey listede yer alan isimlerden oldu. Genç kızların hayalini süsleyen bekarlar şöyle:

Taylor Hicks: "American Idol" adlı yarışmanın 29 yaşındaki galibi, "Bir kadında ilk dikkat ettiğim gözleridir" diyor. Eğlenceli bir kadınla evlenmek istediğini belirten Taylor ile dünyanın dört yanındaki pek çok evlenmek istiyor.

Nick Lachey: İkinci solo albümünü çıkaran şarkıcı Lachey, şarkıcı ve film yıldızı Jessica Simpson'ın eski eşi. Kısa bir süre önce boşanan 32 yaşındaki Lachey, evlenip çoluk çocuğa karışmaya büyük özlem duyduğunu söylüyor.

Jake Gyllenhaal: "Brokeback Dağı-Brokeback Mountain" filminde eşcinsel bir kovboyu canlandırarak büyük sansasyon yaratan 25 yaşındaki genç oyuncu, buna rağmen kadın hayranlarını artırdı. Dünyanın dört yanında milyonlarca genç kızı fetheden Gyllenhaal, "Yemek yapmayı severim. En büyük hobimdir" diyerek bu yeteneğini de açıklıyor.

Donald Faison: NBC'de yayınlanan "Scrubs" adlı şovda rol alan 32 yaşındaki Faison, şu anda hayatındaki tek dişinin "Babe" adlı Rottweiler cinsi köpeği olduğunu söylüyor.

Camilo Villegas: 24 yaşındaki Villegas, kadınlarda güzellikten çok eğlenceli kişiliğe önem verdiğini belirtiyor.

Ace Young: "American Idol' yarışmasıyla parlayan 25 yaşındaki Young da gözde bekarlardan.

Kenny Chesney: "Bridget Jones" serisinin Oscarlı ünlü oyuncusu Renee Zellweger'den kısa bir süre önce boşanan 38 yaşındaki country şarkıcısı Kenny Chesney'nin şansı açıldı. Bu yıl ilk defa People dergisinin listesine giren Chesney, "Evliliğe bir şans daha vermek istiyorum" diyor.
453
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.