Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Elizabeth Hurley'in Türkiye çıkarması

Elizabeth Hurley'in Türkiye çıkarması

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Elizabeth Hurley, bir reklam filminde oynamak için Akkaya'ya geldi.

Dünyanın en seksi kadınları arasında gösterilen Elizabeth Hurley, dondurma firması Algida'nın reklam filminde oynamak için Türkiye'ye geldi. Yanında küçük oğlu Damien'i de getiren Hurley'in Muğla'nın Akkaya beldesinde bir otele yerleştiği ve Gökova Körfezi'ndeki koyları dolaşması için bir motor yat ile bir katamaran kiralandığı belirtildi.

Kışkırtıcı sahneler
Birbirinden seksi giysilerle kamera karşısına geçen 40 yaşındaki model oldukça kışkırtıcı sahnelere imza attı. Yaz boyunca da sık sık aynı firmanın reklam kampanyası için Türkiye'ye gidip gelecek Hurley, sözleşmesine de sıkı maddeler ekletmiş. Türkiye'ye gelişi ve çekimler boyunca çok fazla gözönünde olmayı istemeyen Hurley, firma yetkililerinden bu konuda hassasiyet beklediğini de belirtmiş. 4 yaşındaki oğlu Damian'ı yanında getiren Hurley, Türkiye'de 3 gün daha kalacak. Bu arada tarihi mekanları da ziyaret etmeyi ihmal etmeyecekmiş.

Basına engel
Basın mensuplarının Elizabeth Hurley'in görüntülerini almaları bir güvenlik şirketince engellenirken, reklam filmlerinin çekiminin 8 Nisan'a kadar Akyaka'da süreceği açıklandı. Üç gün Türkiye'de kalacağı öğrenilen Hurley'e beş Türk mankenin daha eşlik edeceği bildirildi. Reklam filmlerinin, bir Hollywood yıldızıyla tamamı Türkiye'de ve yüzde yüz yerli senaryo kullanılarak çekilmesinin önemini vurgulayan dondurma şirketi yetkilileri bu projenin dünya çapında ses getireceğine inanıyor.

Sansasyonları hiç bitmedi
Amerikalı film yapımcısı Steve Bing'den dünyaya gelen oğlu Damian'ı tek başına büyüten 'bekar anne' Liz, Hint asıllı tekstil trilyoneri Arun Nayar'la birlikte. Nayar'ın ayrı yaşadığı eşi model Valentina Pedroni, Liz'i yuvasını yıkmakla suçluyor. Güzel yıldız Hugh Grant'la olan 13 yıllık ilişkisi boyunca da sık sık manşetlere taşınmıştı. Bu arada Hurley bebeğinin ilk fotoğraflarını da bir dergiye 2.5 trilyona satarak yine bir ilke imza atmıştı.
Yayın tarihi: 30.03.2005
523
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.