Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Ece'den rest: Hakkımda konuşamaz

Ece'den rest: Hakkımda konuşamaz

Ünlü manken Ece Gürsel, birlikte yakalandığı Hüsnü Şenlendirici'nin, hakkında konuşamayacağını söyledi.

'Adı da batsın işi de' diyerek yeniden Hüsnü Şenlendirici'yle gündeme gelen Ece Gürsel, Hüsnü Şenlendirici'nin kendisiyle ilgili konuşamayacağını belirterek, "Bana yine aynı mevzuları sordular, ben de yeter artık aynı şeyleri cevaplamaktan bıktım, ismimin bu isimlerle anılmasını istemiyorum, dedim. Ben direk öyle bir şeyi asla konuşmam. Bana ne, insanlar ne halleri varsa görsünler. Ama benim için sorun değil istedikleri gibi konuşsunlar. Karşı taraf, (Hüsnü Şenlendirici'yi kastediyor) bana tepki gösteremez, mümkün değil. Zaten ismim karışmış, kimse bana cevap veremez onların cephesinden. Onlar hele bana bir cevap versin, ben onlara daha kötü cevap veririm. Bu bir tehdit değil ama onlar biliyorlar, bana karşı bir şey diyemezler. Artı tehdit de edebilirim, istemeyebilirim. Atılan manşeti de söyleyebilirim. Ama bu beni ilgilendirir. Benim için önemsizler. Karşı taraf, ancak konuşmak istemiyorum, der. Konuşmasın zaten kimse. Benim ismimi kimse almasın ağzına. Ben hiçbir zaman kimsenin ismini ağzıma almıyorum. Ben hep 'o şahış' diye bahsediyorum. Onun çevresindekilerin, o üçgene beşgene girmiyorum" diyerek sert konuştu.

Öte yandan, Beyoğlu Belediyesi'nin iftar çadırında konser veren Hüsnü Şenlendirici, Deniz Seki ile olan ilişkisi ve boşanma konusu ile ilgili gelen sorulardan rahatsız oldu. Deniz Seki ile bir reklam filmi çekeceklerine dair haberlerin yalan olduğunu belirten Şenlendirici'ye gelen "Reklam mı yalan yoksa boşanacağınız mı?" soruya "Reklam haberleri yalan arkadaşlar. Böyle bir reklam çekilmeyecek" dedi.
(Hürriyet)
355
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.