Magazin

Ece uğruna 6 saat gözaltı

Ece uğruna 6 saat gözaltı

Eski sevgilisi Ece Gürsel ile buluşmak için Hollanda'ya giden Hüsnü Şenlendirici, Amsterdam Havaalanı'nda gözaltına alındı.

Güncellenme tarihi:
İddiaya göre Hüsnü Şenlendirici, Ece Gürsel ile buluşmak üzere geçen hafta Hollanda'ya gitti. Planı da bir önceki uçakla Amsterdam'a varmak ve Gürsel'i otelde karşılamaktı. Ama tatsız bir sürpriz planları altüst etti. Amsterdam Schiphol Havaalanı'ndaki görevliler bilinmeyen bir nedenle şenlendirici'yi gözaltına altı. Bekleyiş 6 saat sürdü. Ece Gürsel Konsolosluk devreye girdi Eşinin aylar önce yaptığı bir şikayet nedeniyle havaalanında sorun yaşadığı öne sürülen Hüsnü Şenlendirici, devreye konsolosluk görevlilerinin girmesiyle serbest bırakıldı. Ancak planlar da bu yüzden epey karıştı. Konuşulanlara göre Gürsel'e kendisini otelde bekleyeceğini söyleyen klarnetçi, mecburen onu havaalanında karşıladı ve ikili otele birlikte gitti. (Vatan)
Yayın tarihi: 03.11.2009
486
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.