Magazin

Ece Gürsel ateş püskürdü

Ece Gürsel ateş püskürdü

Ece Gürsel, adının bir dönem aşk dedikodularına karıştığı ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle ilgili soruya sinirlendi.

Ece Gürsel, Türkiye'nin en çok satan magazin dergisi Hafta Sonu'na konuştu. Gürsel, adının bir dönem aşk dedikodularına karıştığı ünlü klarnetçi Hüsnü Şenlendirici'yle ilgili soruya sinirlendi.

Ünlü manken, "Neden adınız hâlâ Hüsnü Şenlendirici ile anılıyor" sorusuna şu yanıtı verdi: "Şiir kitabımla beraber şiir CD'si de çıkarmak istiyordum. Hüsnü Şenlendirici ile de yakalandığımız gece aracı arkadaşlar ile bu albüm için toplanıp yedik. Yemekten sonra beni gideceğim yer yolunun üzeri diye bırakmak istedi. Her şey ondan sonra oldu zaten. Genç bir kadının başına gelebilecek en kötü iftiraları bile yaşadım ama hepsinden ders aldım. Bu olaylar beni daha çok güçlendirdi; fakat Hüsnü Şenlendirici ile olan bu durumdan çok rahatsızım. Keşke elimde bir güç olsa da onunla tanıştığım ilk günü bile hayatımdan silebilsem. Gerçekten beni bu kadar üzen, bana bu kadar zarar veren başka bir olay olmadı. Sakız gibi uzadı. Lanet olsun müziğine de ismine de..."
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 27.09.2007
468
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.