Magazin

e-kolay-Skype ile tüm dünyayla bedavaya konuşun!

e-kolay-Skype ile tüm dünyayla bedavaya konuşun!

Tüm dünyayı bedavaya konuşturan Skype, e-kolay.net farkıyla Türkiye'de!

www.e-kolay.net/Skype

Skype, kaliteli ve bedava iletişim deyince akla ilk gelen isim; e-kolay.net ise Türkiye'yi birçok yenilikle tanıştıran marka. Bu iki devin güçlerini birleştirmeleriyle ve Doğan Telekom'un da desteğiyle Türkiye, tamamen Türkçe içerik ve ek hizmetlerle dolu e-kolay-Skype ile tanışıyor.

e-kolay.net, bugüne dek birçok yeniliği Türkiye'ye tanıttı. Şimdi de Skype'ın yüksek kalitede ve bedava sesli-görüntülü iletişim hizmetini, özel hizmetler ve katma değerli servislerle Türkiye'ye getiriyor.

Dünya genelinde 100 milyon kullanıcılı dev bir iletişim ağının yaratıcısı olan Skype, Türkiye'de e-kolay.net ile işbirliği yaparak hizmet vermeye başlıyor.

e-kolay-Skype adı verilen bu işbirliği, Doğan Telekom uzmanlığıyla da destekleniyor. Skype, İnternet üzerinden ücretsiz arama yapma ve diğer hizmetlerinin yanı sıra, e-kolay.net'in eğlence, bilgi, spor içerikleri ve servisleriyle Türkçe konuşan milyonlarca kişiye ulaşıyor.

Dünyada müthiş bir akım haline gelen Skype, e-kolay-Skype ile Türkiye pazarına da girerek dünya genelindeki yaygınlığını artırıyor. Tek kuruş ödemeden, dünyanın herhangi bir yerindeki Skype kullanıcılarıyla ister sadece sesli, ister sesli-görüntülü konuşmalar yapılabiliyor.

Ayrıca, e-kolay-Skype web sitesi ya da Doğan Telekom'un ARAKart'ları üzerinden kontör alarak tüm dünyadaki sabit hatları ve cep telefonlarını da çok daha ucuza arayabiliyorlar. e-kolay-Skype üyeleri, en son haberlere, maç sonuçlarına, eğlence dünyasına ve daha pek çok bilgiye de e-kolay-Skype'tan kolayca erişebiliyorlar.

Yetkililer e-kolay-Skype'ı anlatıyor
e-kolay-Skype işbirliğini, 14 Haziran günü özel bir toplantıyla duyuran yetkililer, heyecanlarını kamuoyuyla paylaştılar. Skype Avrupa Genel Müdürü James Bilefield, e-kolay.net ile yapılan işbirliğinden duyduğu memnuniyeti ifade etti ve e-kolay-Skype hakkında şunları söyledi:

"Türkiye'deki İnternet kullanıcılarının sayısı son birkaç yıl içinde müthiş bir artış gösterdi ve bu rakam 10 milyonu aştı. Bu kullanıcıların Skype'ın sunduğu fırsatları seveceklerine inanıyoruz. e-kolay.net ile birlikte, Türkçe konuşan herkese ulaşmayı ve kullanıcı tabanımızı geliştirmeyi hedefliyoruz. Bedava konuşma ve düşük fiyatlı sabit/mobil hat arama özelliklerimiz sayesinde, kullanıcılar Türkiye'deki ve dünyanın her yerindeki aileleri ve dostlarıyla çok daha kolay iletişim kuracaklar".

Doğan Online İcra Kurulu Başkanı Orhan Göksal da şunları ifade etti: "Skype ile tüm dünya bedavaya konuşuyor. Türk tüketicisinin de bu hizmeti kendi dilinde, tamamen yasal yollarla ve zengin içeriklerle almasını sağlamak bizim için en önemli hedeflerden biriydi. Bunu başarmak için de Skype'tan daha uygun bir iş ortağı olamazdı.

Skype da Türkiye'de sadece e-kolay.net ile işbirliği yapmayı tercih etti ve e-kolay-Skype doğdu. e-kolay-Skype kullanıcıları birbirleriyle bedavaya konuşmanın yanı sıra, sabit hatları ve cep telefonlarını da çok uygun fiyatlarla arayabiliyor, SMS gönderebiliyorlar. Üstelik bu süreçteki her uygulama yasal olarak gerçekleştiriliyor.

Böylece bireyler, Skype üyesi olmayan sevdikleriyle de İnternet üzerinden, hiçbir vergi kaybı olmadan, sabit ve mobil telefonlara oranla düşük fiyatlarla konuşabiliyorlar. Türkiye'deki İnternet kullanıcılarını böyle bir fırsatla tanıştırmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşıyoruz".

Bedavaya konuşmak isteyen herkes www.e-kolay.net/Skype adresine bekleniyor! Üstelik e-kolay-Skype işbirliği bir sürprizle kutlanıyor: e-kolay-Skype'a üye olan ilk 100 bin kişiyi e-kolay.net'ten özel bir hediye bekliyor!
Yayın tarihi: 14.06.2006
512
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.