Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

e-kolay.net'i seçtiler, kazandılar!

e-kolay.net'i seçtiler, kazandılar!

e-kolay.net'in yeni ana sayfa tasarımını belirlemek için 26 Mayıs - 8 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirdiği ankete katılan İnternet kullanıcıları birbirinden güzel hediyeler kazandı.

Oylamaya katılanlar içinde en şanslı e-kolay.net üyesi Hereke'den Leyla Sibel Uzman oldu. Uzman, Kemer Gül Resort Hotel'de çift kişilik bir hafta tatil kazandı. Herşey dahil sistemi ile güneşin ve Akdeniz'in tadını çıkarmaya hazırlanan Uzman, yaptığımız söyleşide yıllardan beri e-kolay.net'i takip ettiğini, yeni ana sayfa tasarımını İnternet kullanıcılarına seçtiren e-kolay.net'in farklılığına dikkat çekti. "Portalın tasarımının belirlenmesinde üyelerin düşüncelerine önem vermeniz beni çok mutlu etti" diyen Uzman, yeni tasarımın yayına geçmesini merakla beklediğini söyledi.

e-kolay.net'ten hediye sepeti kazanan üyelerimiz de ya seçilen yeni ana sayfa tasarımının özgünlüğüne değinerek, anket uygulamasının kullanıcılar ile portal arasında yakın bir bağ kurulmasını sağladığına dikkat çekiyorlar.

Anketin önemi
Yıllardır e-kolay.net erişim paketi kullandığını söyleyen Uşaklı üyemiz Engin Çetin'in anket hakkındaki düşünceleri ise şöyle: "Anketler her zaman gerçekleri görmek ve sorunları belirtmek için kullanılır. Bu tarz anketler de müşteri memnuniyeti açısından çok yararlı. Yapılan işin arkasında olmak hem şirket, hem de kullanıcılar açısından önem kazanıyor."

Bağlantı hızı ve kullanım kolaylığı nedeniyle yıllardır e-kolay.net'ten vazgeçemediğini anlatan Çetin, ankete hediye kazanmak için değil, e-kolay.net'in yeni tasarımında söz sahibi olmak amacıyla katıldığını söyledi ve sürpriz armağanların da kendisini çok mutlu ettiğini belirtti.

Ajandaya ortak çıktı
Beş senedir e-kolay kullanan Bora Özertan da İnternet'e bağlandığında ilk girdiği portalın e-kolay.net olduğunu anlatıyor. Anketten e-posta aracılığı ile haberdar olduğunu belirten Özertan, yeni ana sayfa tasarımının belirlenmesinde üyelere fikir sorulmasından memnuniyet duymuş. Bu arada, kazandığı hediyelerle sevinç yaşayan Özertan'ın armağanlarına bir de ortak çıkmış! Ajandayı paylaşamayınca, küçük kızı ile birlikte kullanma kararı almışlar.

Güncellik ve kalite= e-kolay.net
"Bence İnternet dünyasında kalıcı olabilmenin şartı süreklilik ve güncellik, ayrıca kalite. e-kolay.net bunları bünyesinde barındırıyor." Bu sözler de Tokat'tan kullanıcımız Burak Altunöz'e ait... e-kolay.net'in tasarım anketi düzenleyerek Türkiye'de ilk defa yapılan bir uygulamaya imza attığını hatırlatan Altunöz, "Sonuçta bu siteye kullanıcılar giriyorsa, bu kararı onların vermesi ve e-kolay'ın da bu konuda duyarlılık göstermesi çok güzel" diyor... Altunöz'ü en çok sevindiren ise kazandığı hediye sepeti değil, portalın yeni tasarımında söz hakkı bulunması olmuş.

Ödül kazanacağını hissetmiş
Üyelerimizden Levent Çiçek ise hediye kazanacağı içine doğan bir kullanıcımız... Oylamaya Eskişehir'den katılan Çiçek ankette seçim yaparken hediye kazanmayı içinden geçirmiş ve bu arzusu da gerçekleşmiş. Bir yıldır e-kolay.net erişim paketi kullanan Çiçek, e-kolay'ı her zaman düzenli olarak takip ettiğini ve geniş içeriğinden her fırsatta yararlandığını vuguluyor.

'e-kolay.net kardeşliği'
Bütün kullanıcılarımız şu anda teknik hazırlıkları devam eden yeni ana sayfa tasarımımızın yayına geçeceği günü merakla beklerken, kendi seçtikleri tasarımı sıkı sıkı sahiplenecekleri konusunda da görüşlerini ifade ediyorlar. Sınırlı sayfalarda bütün kullanıcılarımızın düşüncelerine detaylı olarak yer veremiyoruz maalesef; ancak kesin olan bir şey var ki, o da e-kolay.net'in İnternet ortamında bir portal olmanın ötesinde yüzbinlerin ortak buluşma noktası haline gelmiş olması... e-kolay.net'i ve e-kolay.net kullanan herkesi arkadaşı, dostu ve ailesinin bir üyesi gören bütün kullanıcılarımıza içten teşekkürler...
378
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.