Magazin

Dünyanın en pahalı arabasına talip

Dünyanın en pahalı arabasına talip

Cem Yılmaz'ın otomobil tutkusu sınır tanımıyor. Yılmaz, şimdi de dünyanın en pahalı arabası seçilen 912 milyarlık Enzo Ferrari'nin peşinde.

Leman dergisinde çalışırken keşfedilen Cem Yılmaz, Türkiye'nin en çok kazanan starı olma yolunda hızla ilerliyor. Her gösterisini kapalı gişe oynayan ünlü komedyen, kazandığı kadar da harcıyor. Spor otomobillere tutkusuyla bilinen Cem Yılmaz'ın garajı araba galerisi gibi. Yılmaz, şimdi de ünlü ekonomi dergisi Forbes tarafından 2004 yılının en pahalı otomobili olarak lanse edilen Enzo Ferrari'nin peşinde.

Özel olarak üretildi
Enzo Ferrari'den bir adet sipariş eden Cem Yılmaz, bunun için tam 652 bin dolar (912 milyar lira) ödemeyi göze alıyor. Henüz Türkiye'de kimsede olmayan bu model, Ferrari'nin kurucusu Enzo Ferrari anısına özel olarak üretildi. Sınırlı sayıda üretilen bu modeli almak için sadece paranızın olması yeterli değil. Garajınızda aynı zamanda iki tane Ferrari'nizin olması lazım. Cem Yılmaz bu koşulu da yerine getiriyor...

Kaç otomobili olduğu bilinmiyor
Cem Yılmaz'ın garajında tam olarak kaç tane otomobili olduğu bilinmiyor. Bu konuda açıklama yapmaktan kaçınan komedyenin sahip olduğu bilinen otomobiller ise şunlar:

* İki adet Ferrari
* Mini Cooper
* Porsche Cayenne Jeep
* Aston Martin
* Smart
* Ford Tunderbird
* Anadol
Yayın tarihi: 26.10.2004
493
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.