Magazin

Dünyanın en güzel mankeni: Softic

Dünyanın en güzel mankeni: Softic

Uluslararası moda televizyon kanalı Fashion TV, dün Antalya'da düzenlediği ve dünyanın en güzel mankeninin seçildiği 'Miss Fashion Tv Grand Final' finalisti, Bosna Hersekli model Delila Softic oldu.

Komedyen Chalie Chaplin'in torunu Laura Chaplin'in sunuculuğunu yaptığı yarışmaya, onur konuğu olarak katılan 2005 Kainat Güzeli Venezuellalı Emmarys Pinto ve Hollandalı ünlü model Lorraine Brujin geceye renk kattı. Saat 20.30'dan itibaren 202 ülkede 120 dakika canlı olarak yayınlanan yarışmada, 23 ülkeden 39 finalist güzel boy gösterdi. Antalya'nın en büyük dizayn oteli Adam&Eve'de gerçekleşen yarışmanın jüri masasında, Fashion TV International sahibi Michael Adam, Zeki Triko Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Başeskioğlu, Türkiye Seyahat Acenteleri Başkanı Başaran Ulusoy, Fashion TV Türkiye hakları sahibi Demet Sabancı Çetindoğan, otel sahibi Kayı Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Talha Görgülü gibi isimler yer aldı. Davetliler, Balet Tan Sağtürk ve dans ekibinin yaptığı şovlarla unutamayacakları dakikalar yaşadı.

TACI SABANCI TAKTI
Gecenin sonunda Kristal Elma'yı alan 1.79 boyunda ve 86- 60- 90 vücut ölçülerindeki Bosnalı Softic'in tacını, Fashion TV Türkiye hakları sahibi Demet Sabancı Çetindoğan taktı.

İkincilik tacını Sırp model Dragana Dujovic, üçüncülük tacını ise Estonyalı Adele Rüütel kazandı. Bosnalı Sladjana Pejic, yarışma gecesi ilk kez konuk ağırlayan Adam&Eve Hotels'in özel ödülü Miss Adam&Eve'ye layık görüldü. Finalistler arasında ülkemizi temsil eden Esil İldeniz ise, ilk 10'a girmeyi başaramadı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 10.12.2006
389
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.