Magazin

Dört yıldız bir filmde

Dört yıldız bir filmde

Meryl Streep, Sean Penn, Jude Law ve Kate Winslet, "All the King's Men" adlı filmde bir araya gelecek.

İnternet'teki 'msn' sitesinin haberine göre, Oscar ödüllü Steve Zaillian'ın 'All the King's Men' adlı projesinde kelimenin tam anlamıyla 'yıldız yağacak'. 'Schindler'in Listesi', 'New York Çeteleri' gibi filmlerin senaryolarını yazan Zaillian, filmde ünlüleri buluşturdu.

30'ların Amerika'sı
Oscarlı aktris Meryl Streep, 'Soğuk Dağ' filminin ünlü aktörü Jude Law, Hollywood'dan son yıllarda çıkan en saygın ve yetenekli oyunculardan Sean Penn ile 'Titanic' filminin yıldızı Kate Winslet filmin ağır topları arasında yer alıyor. Tanınmış aktör Mark Ruffalo da yapımcılarla görüşme masasına oturdu. Robert Penn Warren'in eserinden Zaillian'ın sinemaya aktaracağı eser, 1930'lu yılların Amerikası'nda geçiyor.

Oscar kazanmıştı
Daha önce 1949 yılında sinemaya uyarlanan ve 'En İyi Film' ödülünü kazanan yapımda, Sean Penn güneyli politikacı Willie Stark'ı, Meryl Streep ise onun yardımcısı Sadie'yi canlandıracak.
Yayın tarihi: 09.10.2004
422
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.