Magazin

Doğum öncesi Bodrum tatili

Doğum öncesi Bodrum tatili

Hamileliğinde son üç aya giren Emina Sandal ile eşi Mustafa Sandal'ın tatil fotoğrafları, Hello dergisinin bu haftaki sayısında çıktı.

Hamileliğinin ilk günlerinden beri ortalıklarda görünmeyen, davet ve partilere katılmayan Emina Sandal, iyice belirginleşen karnıyla ilk kez Mandal Otel'de objektiflerimize yansıdı. Sandal, güneşlenirken sık sık yüksek koruma faktörlü güneş kremi kullandı.

Aile arasında sade bir nikah töreniyle evlenen ve düğünü daha sonraki bir tarihte yapacaklarını söyleyen Mustafa - Emina Sandal çifti, bu arzularını doğum sonrasına bıraktılar. Hamilelik nedeniyle düğünü erteleyen çift, doğum öncesi Bodrum Gündoğan'da güneş ve denizin tadını doyasıya çıkardılar.

Pop müziğin sevilen sesi, baba olacağı günü sabırsızlıkla beklerken, güzel eşi Emina'nın bir dediğini de iki etmedi. Ünlü popçunun işletmesini yürüttüğü Mandal Otel'de tatile çıkan çiftin mutluluğu görülmeye değerdi. Hamileliğinde son üç aylık döneme giren Emina, kol, bacak ve karın kaslarını çalıştırmasından dolayı rahat doğum yapmasını sağlayan yüzmeyi ihmal etmedi.

Bu sırada yanında hep eşi Mustafa Sandal vardı. Musti, bikiniyle güneşlenen eşinin görüntülenmesini engellemek için çaba sarfetti ancak Hello objektiflerinden kaçamadı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 04.06.2008
519
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.