Magazin

Didem Erol'un Tarantino aşkı!

Didem Erol'un Tarantino aşkı!

Quentin Tarantino'yla ilişkisi olduğunu iddia eden Didem Erol, şubat ayında ünlü yönetmenle buluşacağını söyledi.

Didem Erol "Quentin'le Cannes'da tanıştık. Mayıs ayında gözü yaşlı bir vaziyette ayrıldık. 6 ay boyunca işlerimizin çok yoğun olacağını biliyorduk. İşlerimiz bitmek üzere, şubat ayında ya o Türkiye'ye gelecek ya da ben onun yanına gideceğim."

Avrupa Yakası'nda tekrar rol almaya başladınız, nasıl gidiyor çekimler?
'Avrupa Yakası' benim ilk göz ağrılarımdan birisi. Bu yüzden benim için önemli bir proje. Çekimler çok güzel gidiyor. Çok keyifli bir ekip ile çalışıyoruz. Tepkiler oldukça iyi, seyirci de beğeniyle izliyor zaten.

Sizin için bu serüven ne zaman başladı?
15-16 yaşlarımda gençlik tiyatrosu ile başladı. 6 yaşımdan beri dans ediyorum. Tiyatroya da bir müzikalde dansçı olarak girdim. Daha sonra biraz fazla büyüdüğüm için beni kaldıracak dansçının belini sakatlarım diye tiyatroya döndüm. Tiyatro hocası beni çok sevdi. "Dansçı olarak çok cesaretlisin, bu cesareti bir de sahnede oynarken görelim" dedi. Ve beni koltuğunun altına aldı, destek oldu. Avustralya'da tiyatro festivallerine katıldım, sonrasında Londra'da diploma aldım.

Yurt dışında eğitim aldınız... Peki neden bu işi orada devam ettirmeyi tercih etmediniz?
Orada da devam ediyorum, gidip geliyorum. Bir dönem yurtdışına çıktım ve dört yıl Türkiye'ye ayak basmadım. O dönemde bir sürü film yaptım, dizi çevirdim, belgesel hazırladım. İngiltere'de program sundum. Birçok çalışmam oldu.

Türkiye'ye döndükten sonra oradaki ünlü isimlerle olan yakın ilişkilerinizden bahsettiniz...
Benim bu insanlar ile fotoğraflarım, video görüntülerim var. Quentin'le (Tarantino) benim Cannes'da bir hafta boyunca her yerde el ele dolaştığımı herkes biliyordu. Neden gelip görüntülemediler de şimdi alaycı bir dille yazıyorlar anlamıyorum...

Yaşanan bu olayların ardından sizi en çok kızdıran neydi?
Başak Sayan diye birinin açıklamaları oldu. Julio Iglesias'la fotoğrafları çıkınca, "Bunu yazarsanız Didem Erol gibi, ünlülerle fotoğraf çektirip basına dağıtıyor durumuna düşerim" dedi. Viagra kullanmadan kadınlarla birlikte olamayan 80 yaşında bir dede ile bana nispet yapıyor. Açıkçası Başak Sayan'ın yaptığı açıklamalara kızmadım, güldüm.

Yurt dışındaki ilişkilerinizden sonra burada sizi kimseyle göremedik...
Ben 2000 yılında Türkiye'den ayrıldım. Gitmeden önce burada çok sosyal bir hayatım vardı. 2004 yılında Türkiye'ye dönerken çok kesin kararlar aldım kendi kendime. Dostum olmayacağına çok fazla insanla görüşmeyeceğime dair.

Eve gidip mastürbasyon yaparım
Bir erkekte sizi cezbeden şey nedir?
İlk olarak görüntü, gülüşü, dişleri ve elleri ama tüm bunlardan da önemlisi zeki olması asla aptal bir adamla birlikte olamam.

Biriyle beraberken hayatınızı ona göre yeniden düzenler misiniz, yoksa ondan mı size göre şekillendirmesini beklersiniz?
Olduğu gibi olsun. Bir insan sizi değiştirmeye çalışıyorsa o ilişki değildir zaten, ben ilişkilerimde insanları sonuna kadar serbest bırakırım. Ömrümde hiçbir erkeği, "Kaçta gittin, kaçta geldin, niye aramadın" gibi gereksiz şeylerle boğmadım. Ben bir buçuk yıl nişanlı kaldım ve bir kez olsun nişanlımın telefonunu elime alıp karıştırmadım, karıştırmam. Saygısızlıktır bu.

Yurt dışında ki arkadaşlıklarınız hálá devam ediyor mu?
Evet sürdürüyorum. Ama Paris Hilton'la sadece partilerde karşılaşıp partilerde eğleniyoruz. Devamlı görüşmeye devam ettiğim arkadaşlarım var tabii...

Boxer dergisi'nin seçmeli sorusuna verdiğiniz bir cevap vardı...
Evet. Bana, 'az kokan yakışıklı erkek' ya da 'biraz yaşlı sosyetik erkek' seçenekleri sunmuşlardı. Bende "Eve gidip mastürbasyon yaparım" demiştim. Beğenmediğim bir erkeği memnun edeceğime kendimi memnun ederim. Bunu gayet normal ve sağlıklı buluyorum. için de erkek için de oldukça normal bir durum. Bu cevaba şaşıran insanlar "Berlin in Berlin"i izleyip Hülya ablamızdan feyz alsınlar.

Yeni projeler var mı?
Kanal D'de yeni bir diziye başlıyoruz, bir vampir dizisi. Kadroda Haldun Dormen, Pelin Batu, Demet Evgar ve ben varım. Türkiye'de bir ilk olacak. İnsanlar artık ağa dizilerinden, ağdalı aşk dizilerinden bıkmış durumda.

Şubat ayında ya Tarantino geliyor ya ben gidiyorum
Quentin'le (Tarantino) Cannes'da tanıştık. Gayet güzel giden bir ilişkimiz var. İnsanlar bu ilişkiyi sanki tek gecelik, basit bir ilişki gibi konuştu. Öyle bir şey yok, hálá görüşüyoruz hatta en son dün mesajlaştık. İnsanlar "Ee bu nasıl sevgililik sen buradasn, o orada" diyorlar. Biz zaten mayıs ayında gözü yaşlı bir vaziyette ayrılırken tüm bunları konuşmuştuk. 6 ay boyunca işlerimizin çok yoğun olacağını ve ocak ayında biteceğini biliyorduk. İşlerimiz bitmek üzere, şubat ayında ya o Türkiye'ye beni görmeye gelecek ya da ben onun yanına gideceğim. Eğer konuşulduğu gibi, orta da basit tek gecelik bir ilişki olsaydı, ne birbimizin yüzüne bakardık ne de birbirimizi arama sebebimiz olurdu. Demek ki ortada duygusal bir şeyler var. İnsanlarda buna saygı duyup, çenelerini kapatmayı öğrensinler.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 23.01.2008
724
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.