Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Diana'nın tek gecelik JFK Junior ilişkisi

Diana'nın tek gecelik JFK Junior ilişkisi

Yeni yayımlanan bir kitaba göre Prenses Diana, John F. Kennedy Junior ile New York'ta bir otelde tek gecelik ilişki yaşadı.

Prenses Diana'nın terapisti ve arkadaşı olan Simone Simmons tarafından yazılan 'Diana: Son Söz' adlı kitapta yer alan iddiaya göre, Kennedy Jr. ile Prenses Diana, 1995 yılında Manhattan'daki Carlyle Oteli'nde bir gecelik kaçamak yaptı. Kennedy'nin babası ABD Başkanı John Kennedy'nin de aynı otelde Marilyn Monroe gibi ünlü sevgileriyle kaçamak yaptığı da iddia edilmişti. Alternatif terapist ve biyo enerji uzmanı olan Simmons kitabında, Diana'nın, 'George' adlı derginin sahibi olan Kennedy'nin röportaj teklifini reddettiğini, ancak kendisiyle otelde görüşmeyi kabul ettiğini yazdı.

'Yatakta 10 üzerinden 10'
Diana'nın tedavi için kliniğine gelmesiyle prensesle yakın arkadaş olduklarını belirten Simmons (49), The Sun gazetesine yaptığı açıklamada, Diana'nın kendisine, "Konuşmaya başladık, laf lafı açtı ve birden kendimizi yatakta bulduk. Birbirimizden elektrik almıştık" dediğini söyledi. Simmons, "Önce söylediklerine inanamadım. Bana gayet ciddi olduğunu ve Kennedy'nin harika bir aşk adamı olduğunu söyledi. Ona 10 üzerinden 10 verdi" dedi.

'First lady olmayı hayal ediyordu'
Simmons kitabında Prenses Diana'nın, Kennedy'nin politikaya atılarak başkan olması halinde 'Onun karısı olmayı' hayal ettiğini de savundu. Diana'nın Londra'ya dönüşünde Kennedy'le ilişkisi hakkında tarot falı baktırdığını kaydeden Simmons, fala göre prensesle Kennedy'nin güzel bir geleceklerinin olmadığının ortaya çıktığını iddia etti.

'Simmons reklam peşinde'
Prenses Diana'nın yardımcısı Paul Burrell ise iddiaları yalanlayarak , Simmons'ı reklam yapmakla suçladı. Simmons 1998 yılında Diana hakkında yazdığı 'Diana: Gizli Yıllar' adlı kitabındaki iddialarla da eleştirilmiş ve prensese ihanet etmekle suçlanmıştı. Diana'nın yardımcısı Burrell, enerji yoluyla hastaları iyileştiren Simmons'un 'hokus pokusla insanları kandıran bir cadı' olduğunu söyledi. Burrell, "Simmons'ın iddiları tamamen gerçek dışıdır. Anlattığı hikayeler saçmalıktan ibaret" dedi.

Uçak kazasında öldü
Darly Hannah ve Madonna gibi ünlülerle yaşadığı aşklarla gündeme gelen Kennedy Jr., Carolyn Bessette ile evlenmiş ve 1999 yılında bir uçak kazasında hayatını kaybetmişti. Kennedy'nin ölümüne sebep olan kazanın nedeni hala bilinmiyor. Prenses Diana ise 1997 yılında Paris'te paparazzilerden kaçarken geçirdiği bir trafik kazasında hayata gözleri yummuştu.

Prenses mumyalandı mı?
Öte yandan, Daily Mirror, Fransız kaynaklarına dayandırarak verdiği haberinde, Prenses Diana'nın sevgilisi Dodi El Fayed'den hamile olduğunun ortaya çıkmaması için, ölümünün hemen ardından İngiliz gizli servisi M16 ya da Kraliyet Ailesi'nin emriyle mumlayandığını iddia etti.
602
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.