Magazin

'Deniz Akkaya hırsızlık yaptı'

'Deniz Akkaya hırsızlık yaptı'

Üç yıl önce bankadan aldığı spermle anne olan oyuncu Leyla Bilginel, aynı yöntemle hamile kalan Güner Özkul'a tavsiyelerde bulundu.

Dün sabah Kanaltürk'te ekrana gelen 'Orada Neler Oluyor'programına katılan Bilginel "Bebeğim Kayra'ya 6 aylıktan itibaren 'Oğlum, baba bankadan. Baba yok, yalnızca anne var. Sen dualarla geldin. Allah bankadan aldı, annenin karnına koydu' diye bir masal anlattım. Kayra 21 aylık. 'Baba banka, anne burada' deyip gülücükler saçıyor. Güner'e tavsiyem; kızı 6 aylıktan itibaren bu gerçeği ona anlatsın. Bebeğini kucağına alıp 'Baba bankada, anne burada' diye masallar anlatsın. Kızının babasıyla bağlantıya geçmesin. Babayı öldü kabul etsin. Model baba aramasın. Psikolojisi bozulursa bana telefon açsın. Yardıma hazırım. Kayra'ya kardeş geliyor diye seviniyorum. Benim oğlumun babası Fransız. Güner'in kızının babası Danimarkalı. İyi arkadaş olacaklarını tahmin ediyorum" dedi.

'Deniz Akkaya hırsızlık yaptı'
Öte yandan Bilginel, ayrıldığı sevgilisi Efe Önbilgin'den hamile kaldığını ve bebeğini dünyaya getireceğini açıklayan Deniz Akkaya'nın ise hırsızlık yaptığını savundu. Akkaya'nın Önbilgin'in iznini almadan bebeğini dünyaya getirmeye karar verdiğini söyleyen Bilginel, "Herkes benim ve sperm bankasından hamile kalan Güner Özkul'un anneliğini ve hamileliğini tartışıyor. Ama 1.5 aylık hamile Deniz Akkaya'nın durumu daha çok tartışılır. Deniz eski sevgilisi Efe Önbilgin'in iznini almadan ondan hamile kaldı. Şimdi de Efe Önbilgin'e sormadan doğuracağını söylüyor. Bu yapılan erkeğe büyük haksızlık ve hakarettir. Efe Önbilgin'in yerinde olsam delirirdim. Deniz'den kürtaj olmasını isterdim. Ben gönül rızasıyla bebeğimi bankadan da olsa aldım. Ama Deniz Akkaya resmen hırsızlık yaptı. Efe Önbilgin'den değerli bir şeyini çaldı" dedi.

(Milliyet)
Yayın tarihi: 09.05.2009
337
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.