Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Deniz Akkaya çok cüretkar!

Deniz Akkaya çok cüretkar!

"Living and Dying - Ölümle Dans" filminde rol alan Deniz Akkaya, tecavüz sahnesinde oldukça cüretkardı.

Türk oyuncuların da yer aldığı "Living and Dying - Ölümle Dans" filminin galası, önceki akşam Ümraniye Carrefour AFM Sinemaları'nda yapıldı.

Çevirdiği erotik filmlerle adını duyuran Çinli oyuncu Bai Ling ve "Kill Bill" filmlerindeki oyunculuğuyla tanınan Michael Madsen'in başrolünü oynadığı filmde rol alan Tamer Karadağlı ve Deniz Akkaya da galaya katıldı.

Siren Ertan'ın hediye ettiği kırmızı bir kıyafetle katılan Bai Ling, Armağan Çağlayan'la birlikte galaya katılan Deniz Akkaya'yla ilginç bir sohbet yaptı. Armağan Çağlayan'ı "O, benim eşim oluyor" diyerek tanıştıran Deniz Akkaya, ummadığı bir cevapla karşılaştı. Ling de, Yelda Reynaud'u göstererek "Bu da benim karım" dedi.

Cüretkar Sahneler
Mini eteği ve derin göğüs dekolteli kıyafetiyle galaya katılan Deniz Akkaya'ya, gece boyunca Armağan Çağlayan eşlik etti. Armağan Çağlayan, "Arkadaşımın filmini izlemeye geldim. Arkadaşım nasıl tecavüze uğramış onu görmeye geldim. Aksiyon sevenler için güzel bir film. İnşallah iş yapar" diyerek düşüncelerini açıkladı.

1324
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.