Mahmure

Magazin

Magazin Gündemi

Demirer'siz Avrupa Yakası

Demirer'siz Avrupa Yakası

Sinan Çetin, Avrupa Yakası'nın dizisinin bitmesi yönünde karar aldığını açıkladı.

Dün atv ile toplantı yapan Sinan Çetin, ekranın çok izlenen dizisi Avrupa Yakası'nın bitmesi yönünde karar aldı. Dün akşam Habertürk'e canlı yayına katılan Sinan Çetin, konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı. Cengiz Semercioğlu'nun sunduğu ve önceki akşam Mehmet Barlas'ın konuk olarak katıldığı "Full Ekran"a telefonla bağlanan Sinan Çetin, "atv ile yaptığımız görüşme sonrasında 'Avrupa Yakası'nın bitmesi yönünde karar aldık. Ancak kanalla herhangi bir anlaşmazlığa düştüğümüz için bu kararı almadık. Dizinin yaratıcısı Gülse Birsel'le 'Avrupa Yakası'nın ömrünün tamamladığını düşünüyoruz. atv ile para konusunda bir anlaşmazlığa düşmedik. Dizinin bitmesinin Ata Demirer ve Hümeyra arasında yaşanan problemle de ilgisi yok.

Ata'yla konuştuk, bu dizinin marka olduğunu ve kendisi olmadan da devam edeceğini söyledi. Son yedi bölümde Ata Demirer, kadroda olmayacak. Diziyi 100'üncü bölümde bitireceğiz" açıklamasını yaptı.
(Hürriyet)
Yayın tarihi: 08.04.2006
402
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.