Magazin

Demet de Madonna'yı taklit etmiş

Demet de Madonna'yı taklit etmiş

Hande Yener'i Madonna özentisi olmakla suçlayan Demet Akalın'ın, 2004'te çektiği "Banane" şarkısının klibinde Madonna'yı birebir taklit ettiği ortaya çıktı.

Daha önce Hande Yener'i Modanna özentisi olmakla suçlayan Demet Akalın'ın, 2004 yılında çekilen "Banane" klibinde dünyaca ünlü starın bir reklam filmini birebir kopyaladığı ortaya çıktı.

Madonna ve Cliwe Owen'ın oynadığı, yönetmenliğini ise Madonna'nın kocası Guy Ritchie'nin üstlendiği BMW reklamını klibe uyarlayan Akalın, internette kendi klibi ile söz konusu reklam filminin arka arkaya yayınlanmasıyla zor duruma düştü.

"Banane" klibinde, tıpkı Madonna gibi arkasında iki koruma ile asansörden çıkarken görülen, onun giydiği gibi sırtında Superstar yazılı siyah bir deri mont giyen ve siyah gözlükler takan, yakın plan çekimlerde yine Madonna'nın reklamındaki gibi deri eldiveniyle gözlük camlarını silerken kameraya yansıyan Akalın, benzerlik konusunda şimdilik suskunluğunu koruyor.
(Hürriyet/Kelebek)
Yayın tarihi: 11.09.2007
467
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.