Magazin

Defne Samyeli'den şok iddia!

Defne Samyeli'den şok iddia!

Eşi Eren Talu'nun barda bir kızla görüntülenmesi nin ardından boşanma kararı alan Defne Samyeli'nin 1 yıldır psikolojik şiddete maruz kaldığı ve boşanmak için mücadele verdiği öğrenildi.

Samyeli 'nin boşanma dilekçesinde en dikkat çeken konulardan biri de "Eşim bana hediye ettiği cep telefonuma casus program yükletmiş. Bu programla konuşmalarımı dinliyordu" iddiası oldu. Samyeli'nin bu sözleri üzerine cep telefonu incelenmek üzere kasaya alındı. Samyeli'nin bu iddiayı yaptığı bütün konuşma ve görüşmelerin eşi tarafından bilinmesi yüzünden ortaya attığı öğrenildi.

Casus program nasıl yükleniyor?

Bu program cep telefonuna ancak fiziksel müdahale ile yüklenebiliyor. Program telefona girildikten sonra kişinin yaptığı görüşmelerin yanı sıra bulunduğu ortam da rahatlıkla dinlenebiliyor. Bu casus program telefonda konuşma yokken çıkardığı cızırtı sesi ya da ekran kaymasıyla ele verebiliyor. Casus programın fiyatı 500 ila 2.750 TL arasında değişiyor.

(Vatan)
Yayın tarihi: 08.10.2009
503
dahafazlası
YORUMLAR
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.